11860 Numara Sorgulama indir

11860 Numara Sorgulama indir

Lisans
Dil
Dosya Boyutu
Üretici
İşletim Sistemi
Eklenme Tarihi3 hafta önce
Hemen indir ()
10 kez indirildi

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

11860 Numara Sorgulama, adından da anlaşıldığı üzere bilmediğiniz numaraları öğrenmenizi yada isimden numara bulmanızı sağlayan yardımsever ve etkin bir Android uygulamasıdır.

11860 Numara Sorgulama, yazacağınız kişilere ait numaraları görüntüleyebileceğiniz yada numarayı girerek kimin üzerine kayıtlı olduğunu görebileceğiniz bir meçhul numara sorgulama servisidir. Servisin Android ve iOS platformlarına özel geliştirilen uygulamaları sayesinde mobil cihazlarınız üzerinden de numara sorgulama işlemlerini kolayca yapabilirsiniz.

11860 ile Avea, Turkcell, Vodafone ve Türk Telekom bilgi tabanında bulunan numaralara hemen ulaşabilirsiniz. tanesi ayrı ayrı mesaj atmanıza gerek kalmamaktadır. Numaradan ad bulgu yada isimden numara bulma dışarıya firmaların numaralarını bulgu işlemi de yapabildiğiniz tatbik üstünde yapacağınız işlemler ücretlidir. Tüm operatörler için sorgulama işlemleri vergiler dahil 2.90 TL’dir. Lakin bu fiyat mobil başvuru üzerinden yapılan sorgulamalar için geçerli. 11860’ı arayarak gerçekleştireceğiniz sorgulamaların fiyatı 1.75 TL’dir.

Başka numaralar kadar çoğu kez aranıyorsanız ve kim olduklarını öğrenmek istiyorsanız 11860’ı mutlaka kullanmanızı öneriyorum. Yaptığınız sorgulamalar sonucunda herhangi bir netice bulunmuyor ise aramış olduğunuz kişi bilgilerini operatörlerin data tabanlarında paylaşmıyor anlamına gelmektedir. Servisten kaynaklanan bir problem değildir.

Sizde istediğiniz süre istediğiniz numaralara yada isimlere varmak istiyorsanız 11860 Numara Sorgulama uygulamasını Android cihazlarınıza mutlaka indirmelisiniz.

sizlere indirecek.com farkıyla sunulmuştur

İNDİR.

10 kez indirildi