3DMark indir

3DMark indir

Lisans
Dil
Dosya Boyutu
Üretici
İşletim Sistemi
Eklenme Tarihi1 hafta önce
Hemen indir ()
6 kez indirildi

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Android için hazırlanan popüler benchmark uygulaması 3DMark ile cihazınızın performansını her zaman dürüst şekilde ölçebilirsiniz.

3DMark uzun senelerdir PC sistemlerin performansını ölçmek için kullanılan en etkin programlardan bir adam başına. Android için hazırlanan bu sürümü ise zeki telefon ve tabletinizin performansını ölçmeniz için hazır ve PC versiyonunu aratmıyor diyebilirim.

Cihazınınızın performansını keza diğer Android cihazlar, hem de iOS yoksa Windows Phone veya Windows RT işletim sistemli cihazlarla da karşılaştırma şansı elde edebiliyorsunuz. Başvuru Formu 1000‘den fazla Android cihazı destekliyor ve içerisinde yer alan Ice Storm Extreme testi ile telefon veya tabletinizi sınırlarına dek zorluyor.

sonradan bu testlerden elde edilen sonuçlar bir rapor haline getiriliyor ve öteki kullanıcıların testlerden elde ettikleri sonuçlar ile kendi sonuçlarınızı mukayese, değer biçme ve ayrı cihazların nasıl performans gösterdiğini görme imkanına sahip oluyorsunuz.

Eğer böylece çok öteki performans testinin gerçekçi olmayan değerlendirmelerinden sıkıldıysanız veya daha artı bambaşka veri edinmek istiyorsanız 3DMark’ı kullanmanızı öneriyorum.

sizlere indirecek.com farkıyla sunulmuştur

İNDİR.

6 kez indirildi