3DMark Sling Shot Benchmark indir

3DMark Sling Shot Benchmark indir

Lisans
Dil
Dosya Boyutu
Üretici
İşletim Sistemi
Eklenme Tarihi4 gün önce
Hemen indir ()
7 kez indirildi

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

3DMark Sling Shot Benchmark alanındaki en iyi performans ölçme araçlarından biridir

3DMark Sling Shot Benchmark kullanıcılara Android performans ölçme ve mukayese konularında asistan olan bir benchmark uygulaması.

Android işletim sistemini kullanan zeki telefon ve tabletlerinize ayrıntılarıyla ücretsiz olarak indirip kullanabileceğiniz bir Android benchmark uygulaması olan 3DMark Sling Shot Benchmark, benchmark yazılımlarında sarsılmaz bir yere sahip olan 3DMark‘ın mobil cihazlar için sunduğu olağan benchmark uygulamasının alternatif bir versiyonudur. Android 5.0 Lollipop işletim sistemini kullanan zeki telefon ve tabletler için planlanmış bu başvuru formu ile yeni nesil Android cihazımızın 3 ebat performansını ayrıntılı bir şekilde ölçebiliyoruz ve diğer cihazların performanslarıyla kıyaslayabiliyoruz.

OpenGL ES 3.0 ve OpenGL ES 3.1 destekleyen akıllı telefon ve tabletlerde kullanılabilen 3DMark Sling Shot Benchmark karışık grafiksel hesaplamaların yer aldığı 3D görüntüleri Android cihazınızda oynatıyor ve bu gösterim süresince Android cihazınızın performansını tescil altına alıyor. GPU ve CPU performansının ayrıntılı bir şekilde inceleme edildiği bu test sürecinde iler seviye ışıklandırma ve gölge, parçacık ve post-process efektleri inceleniyor.

3DMark Sling Shot Benchmark’da 2 ayrı benchmark modu yer almakta. OpenGL ES 3.0 modu ile Android cihazınızın performansını son nesil iPhone ve iPad cihazlarla karşılaştırabiliyorsunuz. OpenGL ES 3.1 modunda ise Android cihazınızın performansını HTC, LG, Samsung, Sony, Xiaomi gibi son model Android amiral gemileri ile karşılaştırabiliyorsunuz.

3DMark Sling Shot Benchmark’ın iyice bedava olması, herhangi bir reklam, kısıtlama ya da kullanım içi satın alım işlemi içermemesi uygulamaya fazla puan kazandırıyor.

ARTILAR

Reklam, kısıtlama, başvuru içi satın alım işlemi içermemesi

2 öbür benchmark seçeneği

Performans karşılaştırma

Ayrıntılı çözümleme ve raporlama

Tamamen ücretsiz olması

EKSİLER

sizlere indirecek.com farkıyla sunulmuştur

İNDİR.

7 kez indirildi