3G Speed Booster indir

3G Speed Booster indir

Lisans
Dil
Dosya Boyutu
Üretici
İşletim Sistemi
Eklenme Tarihi1 ay önce
Hemen indir ()
9 kez indirildi

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

3G Speed Booster uygulamasını kullanarak Android akıllı telefon ve tabletlerinizin 3G temas hızını arttırmanız olası.

3G Speed Booster uygulaması, Android akıllı telefon ve tablet kullanıcılarının mobil cihazlarının 3G bağlantı hızlarını optimize etmekte kullanabilecekleri bedava ve oldukça basit kullanımlı bir uygulama. Zira uygulamanın o kadar çok işlemi otomatik ve hızlı bir şekilde tamamlaması bir uçtan bir uca karışık ayarlarla uğraşmadan en çabuk internet bağlantısına sahip olabiliyorsunuz.

Dilerseniz uygulamanın temel çalışma prensibinden biraz bahsederek sizi bu konuda birazcık daha aydınlatalım. Uygulamadaki hızlandırma seçeneğini faal ayla getirdiğinizde, anında arkaplandaki internet kullanan uygulamalar hakkında bir tarama işlemi gerçekleştiriliyor ve sonra bu uygulamalar sonlandırılarak bütün 3G bağlantısının o lahza kullandığınız uygulamaya aktarılması sağlanıyor.

Bu Vesile Ile sizin haberiniz olmadan sık sık interneti kullanan uygulamaların keza kotanızdan ayrıca de internet hızınızdan faydalanması imkansız hale geliyor. Arkaplanda çalışan bu uygulamaların ara sıra hemen hemen tüm bağlantının yarısını tükettiğini dikkate alırsak, oldukça iyi bir sürat artışı yakalamanız da muhtemel ayla gelecektir. Fakat telefonunuzu fazla kurcalıyor ve hali hazırda bu uygulamalara karşısında önleminizi aldıysanız uygulamanın sağladığı faydanın daha düşük olabileceğini belirtelim.

Hızlandırma işlemini sona erdirmek ve arkaplan uygulamalarına bitmiş müsade vermek de tekrar başvuru formu içerisinde mümkün. Bu sayede bildirimler ve kontroller gibi arkaplan hizmetlerinin sorunsuzca devam etmesini de sağlayabiliyorsunuz.

Eğer 3G temas hızınızın internet gezintileriniz sırasında olabildiğince seri olmasını istiyorsanız şüphesiz denemeden geçmemenizi öneriyorum.

sizlere indirecek.com farkıyla sunulmuştur

İNDİR.

9 kez indirildi