7Zipper indir

7Zipper indir

Lisans
Dil
Dosya Boyutu
Üretici
İşletim Sistemi
Eklenme Tarihi4 hafta önce
Hemen indir ()
8 kez indirildi

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Android cihazlarınızda kullanabileceğiniz dosya yönetme uygulamasıdır.

7Zipper, Android cihazlarınızda ücretsiz olarak indirip kullanabileceğiniz, gayet ayrıntılı bir dosya yönetme uygulamasıdır. İsmi sizi yanıltmasın, 7Zipper sadece dosya sıkıştırma ya da sıkıştırılmış dosyaları açtırmak için yok bütün dosya yönetim meselelerinizi halletmeniz için tasarlanmış bir uygulamadır.

Öyle çok ayrıntılı özelliğe sahip olan uygulamanın temel amaçları dosya yönetimi, dosya arşivleme ve açma, tatbik yönetme olarak sıralanabilir. Bunlar dışarıda da böylece çok muavin araca da sahip olduğunu söylemeliyiz.

Kolay kullanımı ve kullanıcı dostu arayüzüyle de bir sorun yaşamadan kullanabileceğinizi düşündüğüm 7Zipper, fazla faydalı ve bakmaya bedel.

Özellikler:

Çoklu dosya seçimi. Kopyalama, nakliye, yapıştırma, her yerde adlandırma ve silme. Sıkıştırma, açma ve gönderme. Dosya ve yazı arama. zip, alz, egg, tar, tar.gz, tar.bz2, gz, bz2, rar, jar, 7zip, lzh desteği. Tatbik yedekleme. Bulut depolama desteği. Fotoğraf görüntüleme. Gif desteği. Swf görüntüleme. Tayin sonlandırma.

Yukarıda saydıklarım dıştan da pek çok ayrıntılı özelliğe sahip olan 7Zipper alanının en iyilerinden birisi diyebilirim.

sizlere indirecek.com farkıyla sunulmuştur

İNDİR.

8 kez indirildi