9 Cards Home Launcher indir

9 Cards Home Launcher indir

Lisans
Dil
Dosya Boyutu
Üretici
İşletim Sistemi
Eklenme Tarihi3 hafta önce
Hemen indir ()
11 kez indirildi

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

9 Cards Home Launcher uygulaması ile Android akıllı telefon ve tabletlerinizde ücretsiz bir zeki launchera sahip olabilirsiniz.

9 Cards Home Launcher uygulaması, Android zeki telefonlarınız ve tabletlerinizde kullanabileceğiniz alternatif ve kaliteli launcher uygulamaları aralarında yer alıyor ve öyle fazla diğer launcherın aksine çok sadeleştirilmiş bir inşa sunuyor. Zira Android arayüzündeki karmaşıklık ara sıra kullanıcıların şikayetlerine neden olabiliyor oysa 9 Cards Home Launcher bunun önüne geçebilmek için herşeyi olabildiğince kolay tutmuş denilebilir.

Kullanım sizin başvuru alışkanlıklarınızı peşine düşüp takip ediyor ve en sık kullanabileceğiniz uygulamaları buna tarafından sıralıyor. Dolayısıyla kullanırken aralıksız çok kullandığınız uygulamaları aramak zorunda kalmıyor, akıllı sıralamadan faydalanabiliyorsunuz.

Gerçekleştirilen sıralamalar bulunduğunuz konuma tarafından de belirlendiği için farklı yerlerde hangi uygulamaları açıyorsanız tümü ayrı ayrı tescil ediliyor. Böylece evde ya da işte en sık kullandığınız uygulamalar arasındaki farklar net bir şekilde belli oluyor.

Kullanıcıların geri dönümlerine göre belirlenen önerilen uygulamalar doğruca yeni uygulamaları keşfetmek de epeyce basit. Başvuru Formu tamamen bedava olduğu için tüm fonksiyonlarından sınırsız bir şekilde faydalanabiliyorsunuz.

Tabii fakat mevcut launcher uygulamasının avantajlarından caymak istemeyenler için de bir çözüm mevcut. 9 Cards Home Launcher herhangi bir şekilde eski launcherınız ile karışmıyor ve bu nedenle ikisini aynı anda çalıştırmak muhtemel ayla geliyor. Eğer alternatif ve basit kullanılır bir launcher uygulaması arıyor ve cihazınızın sizin alışkanlıklarınıza kadar hareket etmesini istiyorsanız göz atmayı unutmayın.

sizlere indirecek.com farkıyla sunulmuştur

İNDİR.

11 kez indirildi