ABB Trafik indir

ABB Trafik indir

Lisans
Dil
Dosya Boyutu
Üretici
İşletim Sistemi
Eklenme Tarihi3 hafta önce
Hemen indir ()
9 kez indirildi

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

ABB Trafik, Android kullanıcıları için hazırlanan, Ankara’nın trafik durumunu denetleme edebileceğiniz bir mobil uygulamadır.

ABB Trafik, Android kullanıcıları için geliştirilen Ankara trafik yoğunluğu denetleme uygulamasıdır. Arter, bulvar ve caddelerdeki hemen olan trafiği görebilir, ve öteki çoğu noktadaki kameraları canlı olarak izleyebilirsiniz.

Uygulamada harita üzerinde trafik yoğunluğu Çok Yoğun, Yoğun, Akıcı ve Açık biçiminde belirtiliyor. Hem, harita üzerinde kamera olan noktaları da görebilir, kamera simgesine tıklayarak canlı olarak seyredebilirsiniz. Daha Alçak tarafta yer alan Adres Ara butonuyla, istediğiniz adrese ulaşabiliyor, Yol Çalışmaları butonuya da trafiğe kapalı olan yerleri görebiliyorsunuz. Kameralar bölümünde, birçok noktaya konulan kameraları canlı olarak seyredebiliyorsunuz. Yola çıkmadan önce kontrol etmenizde üstünlük var. Hatlar kısmında da bütün otobüs hatlarına ulaşabilir, güzergahlarını harita üstünde görebilirsiniz. İsteğe yan olarak, harita üstünde bulunan simgeleri kaldırabiliyorsunuz. Bunu da Ayarlar‘a girip, Paneller ve Simgeler bölümünden gerçekleştirebilirsiniz.

Uygulamada sunulan özellikler ile:

Kameraları canlı seyredebilir, Konumunuzu belirleyebilir, Noktaları favorilerinize ekleyebilir, Trafik yoğunluğu haritasını görebilir, Yol çalışması yapılan yerleri peşine düşüp takip edebilir, Otobüs hatlarına ve güzergahlarına ulaşabilirsiniz.

sizlere indirecek.com farkıyla sunulmuştur

İNDİR.

9 kez indirildi