AdAway indir

AdAway indir

Lisans
Dil
Dosya Boyutu
Üretici
İşletim Sistemi
Eklenme Tarihi2 hafta önce
Hemen indir ()
10 kez indirildi

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

AdAway uygulamasını kullanarak Android mobil cihazınızda meydana çıkan tüm reklamları bloklayabiliyorsunuz.

AdAway Android reklam engelleme uygulaması, Android akıllı telefon ve tabletlerinde reklamlar görmekten sıkılan kullanıcıların kuşkusuz göz atmaları gereken uygulamalar aralarında yer alıyor. Reklamlara karşı etkili bir silah olabilen AdAway, root yetkisi gerektiriyor ve bu nedenle garantisi baştan kullanıcılar için daha uygun diyebilirim. Zira ülkemizde maalesef Android cihazları rootlamak garantiyi bozabiliyor ve bu nedenle yüklemeden önce mobil cihazınızın rootlu olduğundan muhakkak olmayı unutmayın.

Uygulamanın temel egzersiz prensibi, Android’de varolan hosts dosyası üzerinde şansın dönmesi yapmaktan geçiyor ve bu dosya üzerinde yapılan yön belirleme değişiklikleri bir uçtan bir uca diğer uygulamaların reklam gösterdiklerini sanmaları sağlanabiliyor. Fakat adreslerin değiştirilmiş olması nedeniyle diğer uygulamalar bu esnada reklamları online kaynaklardan alamıyorlar ve dolayısıyla onları gösteremiyorlar.

Eğer reklamların bazılarını görüntüleyebilmek isterseniz bu konuda bir beyaz liste aracına da sahip olan AdAway, böylelikle ayrıca istenen ayrıca de istenmeyen reklamları kendinizin belirlemesine olanak tanıyor. Uygulamanın bir şekilde sahip olmadığı reklam ağlarının host adreslerine sahipseniz bu adresleri de kendiniz ekleyerek daha enerjik bir reklam karşıtı korumaya da sahip olabiliyorsunuz.

AdAway’in üreticisi, bazı HTC cihazların sistem bölümünün her yerde yazılabilir olmadığını ve böylece uygulamanın çalışmakta bıkkınlık yaşayabileceğini belirtiyorlar. Dolayısıyla HTC kullanıcıları uygulamayı indirmeden önce sistem dosyalarının tekrar yazılır olup olmadıklarını teftiş etmeleri iyi olacaktır.

sizlere indirecek.com farkıyla sunulmuştur

İNDİR.

10 kez indirildi