Adblock Browser indir

Adblock Browser indir

Lisans
Dil
Dosya Boyutu
Üretici
İşletim Sistemi
Eklenme Tarihi2 hafta önce
Hemen indir ()
12 kez indirildi

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Adblock Browser, Android telefon ve tablet kullanıcılarının bedava kullanabildikleri reklam müdahale etme özelliğine sahip web tarayıcı.

Adblock Browser, Android telefon ve tabletinizde internette gezerken rahatsız edici reklamlarla karşılaşmaktan bıktıysanız kesinlikle indirmeniz gereken bir tatbik. Olur olmadık zamanda istemsizce çıkan tüm reklamları engelleme işini hatasız bir şekilde yerine getiren web tarayıcının modern ve çabuk yapıda olduğunu ayrıntıları ile belirtmek gerek.

Google Chrome’u hatırlatan arayüzle bizleri karşılayan Adblock Browser, çoğumuzun bilgisayarında yüklü Adblock Plus’ın tarayıcı haline getirilmiş sürümü diyebiliriz. Tüm web tarayıcılar gibi bedava olarak indirip kullanabiliyoruz.

Reklamların yol açtığı sorunlar arasında olan sayfaların normalden çok yavaş açılması, otomatik olarak cihaza zararlı uygulama indirme, zararlı kod taşıyan sayfalara yön belirleme, bataryayı sömürme sorunlarını ortadan kaldıran web tarayıcısı Adblock Browser’da denetim adamakıllı bizim elimizde. Hangi reklamları isteyip istemediğimize kendimiz karar verebiliyor, kendi filtremizi hazırlayabiliyor, her gün ziyaret ettiğimiz favori web sayfalarımızda reklamların devre dışı kalmasını sağlayabiliyoruz. Akort ekranı gerçekten detaylı hazırlanmış.

Reklamlar engellendiğinden kişisel verilerimizi korumanın yanına sayfaları daha süratli açan ve ayrıca pil ayrıca de verilerimizi koruyan Adblock Browser’ın özelleştirme ve ayarlar menüsü de epeyce ayrıntılı. Türkçe dil desteğiyle geldiğinden ayarları yaparken zorlanacağınızı düşünmüyorum.

sizlere indirecek.com farkıyla sunulmuştur

İNDİR.

12 kez indirildi