Adliyedekimvar indir

Adliyedekimvar indir

Lisans
Dil
Dosya Boyutu
Üretici
İşletim Sistemi
Eklenme Tarihi5 ay önce
Hemen indir ()
170 kez indirildi

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Adliyedekimvar uygulaması, avukatların meslek konusunda yardımlaşmalarını amaçlayan bir platform olarak öne çıkıyor.

Avukatlara özel geliştirilen Adliyedekimvar indir uygulaması ile Android cihazlarınızdan öteki avukatlarla iletişime geçerek iş konusunda yardımlaşabilirsiniz.

Adliyedeki jurnal işler için öbür şehirlere ya da aynı şehirdeki uzakta bir noktaya gitmek durumunda kalan avukatların faydalanabileceği Adliyedekimvar uygulaması, diğer avukatlarla iletişime geçerek işlerini hızlandırmayı amaçlıyor. Gitmeniz gereken bölgede yer alan herhangi bir avukatla bağlantıya geçip halletmeniz gereken işler için yardım alabileceğiniz Adliyedekimvar uygulamasında, iş talebinizi oluşturarak müsait olan avukatlara ulaşabiliyorsunuz.

Ülkenin her noktasından yayınlanan yasal destek ilanlarına cevap verip, kullanıcılara takviye ederek kazanç elde etmenizde de asistan olan Adliyedekimvar uygulaması ortak tasdik sistemiyle ilerlediğinden işinizi halletmeniz de kesinleşiyor. Adliyedeki işlerinizi güvenebileceğiniz birine itimat ederek zamandan kazanabileceğiniz Adliyedekimvar uygulamasını bedava olarak indirebilirsiniz.

Adliyedekimvar İndir

170 kez indirildi