Adobe AIR indir

Adobe AIR indir

Lisans
Dil
Dosya Boyutu
Üretici
İşletim Sistemi
Eklenme Tarihi1 hafta önce
Hemen indir ()
8 kez indirildi

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Adobe Integrated Runtime (AIR) teknolojisi ile geliştirilmiş ve varlıklı internet uygulamalarını Mac masaüstünüze kurmanız için zorunlu olan yükleyici programıdır.

Adobe AIR; Flash, Flex, HTML, JavaScript, Ajax gibi dilleri kullanan geliştiricilerin bu dillerde geliştirdikleri çeşitli özelliklerde internet uygulamalarını, platform bağımsız olarak Air yüklü her cihazda çalışabilmesi ve  bilgisayar masaüstüne taşımalarını karşılamak için geliştirilmiş bir platformdur.

AIR geliştiricilere uygulama yaratmaları veya varolan siteleri ve hizmetleri masaüstü uygulaması şekline dönüştürülmesi için imkan sunuyor. Web uygulamaları, zengin medya içeriği, bireysel ayarlar ve interaktif deneyimler sunan Adobe AIR, internet tarayıcısına ihtiyaç duymadan işlerinizi masaüstünüze kurduğunuz uygulamalar tamamen halletmenize muavin olmayı amaçlıyor.

Bu program yalnızca bir installer yani yükleyicidir. Bu yükleyici doğru Adobe AIR ile üretilmiş, geliştirilmiş masaüstü uygulamalarını indirebilir ve bilgisayarınıza kurabilirsiniz. “.air” uzantılı bu uygulamaları kurmanız için gerekli olan yükleyici programdır. Bu program cihazınızda yüklü olmasa bile,  yükleyeceniz Air uzantılı dilekçe ile beraber yüklenmektedir.

sizlere indirecek.com farkıyla sunulmuştur

İNDİR.

8 kez indirildi