Adobe Reader indir

Adobe Reader indir

Lisans
Dil
Dosya Boyutu
Üretici
İşletim Sistemi
Eklenme Tarihi1 hafta önce
Hemen indir ()
11 kez indirildi

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Popüler PDF görüntüleme aracının Android için geliştirilmiş versiyonudur.

Adobe Reader, dünyanın en fazla kullanılan ve en popüler PDF görüntüleme programının Android kullanan cihazları için hazır sürümüdür. Adobe Reader ile birlikte ilk kez e-posta üzerinden gelen PDF dokümanlar elde etmek üzere tüm PDF dokümanları kolayca ve çarçabuk açarak görüntülemek muhtemel oluyor. Öteki yanlamasına var olan PDF dokümanlarını şifreleyerek onları güvenlik altına alabilirsiniz.

Akan ve basit bir okuma arayüzünü bulunduran dilekçe üstünde kelime veya açıklama araması yapabilirsiniz. Bu sayede bulmak istediğiniz metne kolayca gelmek mümkün. Okuduğunuz PDF dokümanında  belirlenmiş bir sözcük, cümle veya paragrafı seçerek paylaşmak ya da kaybetmek muhtemel. Bütün bunların yanı sıra uygulamanın Türkçe olması anında her şeyin daha basit bir şekilde gerçekleşmesini sağlıyor.

10.5.1 güncellemesine değin gelen yenilikler:

Metin ekle aracını kullanarak PDF’lere metin ekleme Kullanılabilir yeni formlar Dokümanları daha basit yönetme ve organize etme Acrobat.com ile bulut bilişim desteği geldi. Çevrim içi Adobe FormsCentral desteği sağlandı. Doğrulama, düzenleme ve hesaplama desteği geldi. Hazırlanan dokümanlara marka izi eklenebilir kılındı. Metin seçimi esnasında yaşanan hata giderildi. Zeki yakınlaştırma eklendi. Kullanım koşulları eklendi.

sizlere indirecek.com farkıyla sunulmuştur

İNDİR.

11 kez indirildi