Advanced Task Killer indir

Advanced Task Killer indir

Lisans
Dil
Dosya Boyutu
Üretici
İşletim Sistemi
Eklenme Tarihi4 hafta önce
Hemen indir ()
10 kez indirildi

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Android cihazlarınızda kullanabileceğiniz gelişmiş bir tahsis sonlandırıcı uygulamadır.

Advanced Task Killer, Android cihazlarınızda ücretsiz olarak indirip kullanabileceğiniz bir tahsis sonlandırma uygulamasıdır. Advanced Task Killer, uygulamaları teker teker elle sonlandırmanızı sağlar. Otomatik olarak sonlandıran uygulamalar, gerekli uygulamaları defalarca başlamak zorunda olduğundan çok fazla pil harcadığı için de bu fazla kayda değer bir özellik olmuş.

Uygulamada hem otomatik uygulama sonlandırma modu da bulunuyor lakin bunu istediğiniz gibi ayarlayıp yukarıdaki performanstan kaçınabiliyorsunuz. Başvuru Formu ile tek yapmanız gereken sonlandırmak istediğiniz uygulamaları bir bir yeğlemek ve sonlandır butonuna dokunmak.

bunun dışında dilekçe ile bir liste oluşturarak hiç sonlandırmak istemediğiniz uygulamaları buraya ekleyebilirsiniz. Böylece otomatik sonlandırma yaptığınızda istemediğiniz uygulamaların sonlanmasını önlemiş olursunuz.

Bu, uygulamanın ücretsiz versiyonu olduğundan reklam içeriyor ama eğer beğenirseniz az bir arz karşılığında pro versiyonunu da satın alabilirsiniz. Uygulamanın 50 milyondan artı kişi kadar indirildiğini de söylemeden geçmeyelim.

Eğer siz de bu stil bir uygulamaya gereksinim duyuyorsanız, Advanced Task Killer’ı denemenizi öneririm.

sizlere indirecek.com farkıyla sunulmuştur

İNDİR.

10 kez indirildi