ai.type keyboard indir

ai.type keyboard indir

Lisans
Dil
Dosya Boyutu
Üretici
İşletim Sistemi
Eklenme Tarihi1 ay önce
Hemen indir ()
11 kez indirildi

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

ai.type keyboard keza zeki ayrıca de görünümünü kişiselleştirebileceğiniz bir klavye uygulamasıdır

ai.type keyboard mobil cihazlarınızda yazı yazma deneyimini geliştirebilecek bir mobil klavye uygulaması.

Android işletim sistemine sahip olan zeki telefon ve tabletlerinize bedava olarak indirip kullanabileceğiniz bir sanal klavye uygulaması olan ai.type keyboard imlâ alışkanlıklarınızı izleyerek size özel şansın dönmesi yapabiliyor. Bu sayede mobil cihazlarınızda çok daha seri ve bereketli bir şekilde yazı yazabiliyorsunuz. Dilekçe klavyenizi tercihlerinize göre yapılandırabilmenize olanak vermekte.

Emoji desteğini beraberinde getiren ai.type keyboard bambaşka temalardan birini seçerek klavyenizin görünümünü değiştirmenize müsade veriyor. Keza arka plan resmini ve yazı tipini de değiştirebiliyorsunuz. ai.type keyboard’ın en kullanışlı özelliklerinden biri klavyenizin boyutunu devingen olarak değiştirmenizi mümkün kılması. Bu sayede ziyaret ettiğiniz sayfa ya da uygulamaya özel olarak klavyenizi yapılandırabilirsiniz.

ai.type keyboard üstünde bir arama bölümü de yer alıyor. Bu sayede aramalarınızı daha seri bir şekilde yapabiliyorsunuz. Klavye üzerindeki tuşların yerini değiştirebilir, kendi tuşlarınızı dilediğiniz yere yerleştirebilirsiniz.

sizlere indirecek.com farkıyla sunulmuştur

İNDİR.

11 kez indirildi