AIDA64 indir

AIDA64 indir

Lisans
Dil
Dosya Boyutu
Üretici
İşletim Sistemi
Eklenme Tarihi1 hafta önce
Hemen indir ()
9 kez indirildi

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

AIDA64 uygulaması doğru Android akıllı telefon ve tabletlerinizin tüm ekipman ve yazılım verilerine erişebiliyorsunuz.

AIDA64 uygulaması, Android zeki telefon ve tablet kullanıcılarının mobil cihazlarında yer alan donanımlar üzerinde çok geniş bilgiler elde edebilecekleri bedava diagnostik uygulamaları aralarında yer alıyor ve böylece kullandığınız mobil aygıt üstünde daha pozitif egemenlik kurabiliyor, gerçekleştirdiğiniz testlerin sonuçlarını inceleyebiliyorsunuz.

Uygulamanın sunabildiği teçhizat verilerini kısaca değer biçmek icabında;

Anlık işlemci hızı denetimleri Kamera ve ekran donanımı bilgileri Android ve Dalvik özellikleri Hafıza ve depolama alanı verileri Ekran işlemcisi durumu Şoför bilgilerinin kontrolü Kurulu uygulamaları inceleme Android Wear modülü

Kullanım sunduğu bu ekipman ve yazılım bilgilerinin yanında emrindeki olduğunuz Wi-Fi ağ yoksa şebeke bilgilerini de hemen olan olarak sağlayabiliyor ve bu sayede bağlantınızda yaşanan sorunların çözümünü bulmak istediğinizde zorunlu bilgilere erişebiliyorsunuz.

Herhangi bir root yetkisi gerektirmemesi ise en hoş yanlarından diyebilirim. Bu sayede cihazının garantisini bozmak istemeyen kullanıcılar hiç bir sıkıntıyla karşılaşmayacaklardır. Çalışırken internet bağlantısına da gereksinim duymayan kullanım, minik boyutu ve yüksek performansıyla da dikkatleri üstüne çekiyor.

sizlere indirecek.com farkıyla sunulmuştur

İNDİR.

9 kez indirildi