Air Lock Screen indir

Air Lock Screen indir

Lisans
Dil
Dosya Boyutu
Üretici
İşletim Sistemi
Eklenme Tarihi6 gün önce
Hemen indir ()
5 kez indirildi

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Air Lock Screen, Android telefon ve tablet sahiplerinin güç tuşuna dokunmadan yalnızca ekran üzerinden ekran kilidini açıp kapamasını sağlayan yararlı ve pratik bir Android uygulaması.

Android telefon ve tablete sahipseniz zorlama tuşuna basmanın ne çağrıda bulunmak olduğunu mükemmel biliyorsunuz demektir. Gün içerisinde en çok bastığımız tuşu ortadan kaldırarak, ekran kilidi için cihazlarımızın ekranını kullanmamızı karşılayan Air Lock Screen uygulaması son derece kullanışlı ve oldukça pratik.

Bir fazla Android akıllı telefonun yan tarafında olan güç tuşuna basmak çok zorlama olmamasına karşın, aralıksız basıldığında bir rahatsızlık veriyor. Bunun önüne geçmek ve sadece ekrana dokunarak ekran kilidini kullanmaya sürdürmek isteyen kullanıcılar Air Lock Screen uygulamasını kullanabilirler.

Dilekçe ile basit olarak ekran kildinizi kapatmak yada başlamak için parmağınızı ekranın üstteki bölgesinde kaydırmanız tatmin edici. Bir Takım Android telefonlarda olmasına rağmen, standart olan bir özellik olmadığı için öyle fazla Android cihaz sahibi bu cins bir özelliğe sahip yok.

Uygulama yalnızca ekran kildinizi açma kapamaya yok, aynı zamanda kilit ekranındaki bildirimlerinizi de açıp kapama yada oyun oynarken ve diğer işlerinizi yaparken ekran kilidinin devreye girip girmemesi gerektiği ayarlarınızı da düzenlemenize olanak tanıyor. 3 öbür kilit modu yer alan uygulamanın en hoş yanı ise tamamen ücretsiz olarak sunulması. Bu sayede bedava olarak indirip, deneme fırsatınız bulunuyor. Eğer beğenirseniz kullanmaya devam edebilirsiniz. Küçük ve kolay bir başvuru formu olduğu için Android telefon ve tabletlerinizin performansında da herhangi bir değiştirme olmuyor.

Eğer herzamanki ekran kilidi açma kapama işleminden daha pratik bir yönteme ihtiyacınız olduğunu düşünüyorsanız, Air Lock Screen’e mutlaka bir göz atmanızı tavsiye ederim.

sizlere indirecek.com farkıyla sunulmuştur

İNDİR.

5 kez indirildi