AirBattery indir

AirBattery indir

Lisans
Dil
Dosya Boyutu
Üretici
İşletim Sistemi
Eklenme Tarihi2 hafta önce
Hemen indir ()
9 kez indirildi

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Apple Bluetooth kulaklığa sahip Android telefon kullanıcıları için en iyi şarj göstergesi uygulaması

AirBattery, Apple Bluetooth kulaklık kullanan Android telefon kullanıcıları için çok miktar göstergesi uygulaması. Airpods, BeatsX, Powerbeats3, Beats Solo3 gibi Apple’ın Bluetooth kulaklıklarıyla uyumlu en iyi batarya peşine düşüp takip uygulaması diyebilirim.

Apple’ın tüm ürünleri gibi Bluetooth kulaklıkları da Android telefonlarla bütün uyumlu çalışmıyor. Bazı özelliklerini kullanamamak açık havada bence daha da önemlisi pil durumunu takip etmemize izin verilmiyor. Apple Bluetooth kulaklıklarını seviyor, Android telefon kullanıyorsanız AirBattery uygulaması telefonunuzda mutlaka olmalı. Bluetooth kulaklığınızı bağladığınız anda Apple’ınkine aynı bir açılır pencere çıkıyor ve yük yüzdesini görüyorsunuz. Kulaklığınızın yük seviyesini bildirim alanından da peşine düşüp takip etme şansına sahipsiniz. AirPods kulaklığınız varsa ve Spotify kullanıcısıysanız kulaklığı çıkardığınız anda müziğin durmasını sağlayan bir ayar da mevcut.

AirBattery Özellikleri:

Apple AirPods ve Beats by Dr. Dre (3. Tür) cihazların çok miktar seviyesini gösterme Apple W1 çip desteği Güncellenen bildirimler Şart çubuğunda bildirim simgesi manzara (minimum podun şarjı) AirPods ve Beats kulaklık telefona bağlandığında otomatik açma Sadece yakındaki AirPods ve Beats kulaklıkları görüntü AirPods ve Beats’in mevcut pil durumunu küçük bir popup ile gösterme Spotify için kulak kavrama (Yalnızca AirPods ve denek)

sizlere indirecek.com farkıyla sunulmuştur

İNDİR.

9 kez indirildi