AirMirror indir

AirMirror indir

Lisans
Dil
Dosya Boyutu
Üretici
İşletim Sistemi
Eklenme Tarihi2 hafta önce
Hemen indir ()
9 kez indirildi

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

AirMirror uygulamasını kullanarak diğer Android cihazlara uzakta erişim sağlayabilirsiniz.

Android cihazlar için uzak yoklama uygulaması olarak öne meydana çıkan AirMirror uygulamasıyla, dilediğiniz cihaza kolayca bağlanabiliyor ve denetim edebiliyorsunuz.

AirDroid geliştiricileri kadar hazırlanan AirMirror uygulaması, diğer bir telefona uzakta erişim sağlayarak değişik işlemler gerçekleştirebilmenizi sağlıyor. Süratli ve güvenli bir şekilde uzakta denetim imkanı sunan gerçekte, öteki cihazın kamerasına dahi erişebilmeniz olası. Uzaktaki cihazdan oyun da oynayabileceğiniz AirMirror uygulamasında, uzaktaki cihazda tam anlamıyla denetim sahibi olabilirsiniz.

Diğer cihazlara internet bağlantısı yardımıyla bağlanabileceğiniz AirMirror uygulamasında, bağlandığınız cihazdaki tüm etkinlikleri aygıt sahibi anlamadan canlı olarak izleyebiliyorsunuz. Bu özelliği minik yaştaki çocuklarınızın telefonda neler yaptığını takip etmek için kullanabilirsiniz. Uzak yardım nedeniyle da kullanabileceğiniz AirMirror uygulamasını bedava olarak indirebilirsiniz.

Başvuru özellikleri

İnternet bağlantısı ile öteki cihazlara bağlanma Uzakta denetleme edebilme Bütün etkinlikleri izleyebilme Uzak takviye imkanı

sizlere indirecek.com farkıyla sunulmuştur

İNDİR.

9 kez indirildi