Akıllı Mesaj indir

Akıllı Mesaj indir

Lisans
Dil
Dosya Boyutu
Üretici
İşletim Sistemi
Eklenme Tarihi2 hafta önce
Hemen indir ()
9 kez indirildi

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Akıllı Mesaj, Android işletim sistemine sahip cihazlar üstünde kullanabileceğiniz ve hazır mesajlarınızı istediğiniz günlerde göndermenize olanak karşılayan elverişli bir uygulamadır.

Akıllı Mesaj adlı Android uygulaması baştan sona telefonunuzda hazırlanmış olan SMS şablonlarını istediğiniz tarihte, istediğiniz kişilere gönderilecek şekilde akort etme şansına sahipsiniz.

Dilekçe baştan sona özellikle özel günlerde SMS atmak çok kolaydır. Uygulamanın veritabanı üzerinden belirleyeceğiniz özel gün mesajlarını, kendi belirlemiş olduğunuz tarihte gönderilecek şekilde ayarlamanız mümkündür.

Bu Nedenle mesaj göndereceğiniz kişileri ve özel günleri her zaman düşünmenize gerek yoktur. Çünkü Zeki Mesaj özel günleri sizin için peşine düşüp takip eder ve günü geldiğinde sizin yerinize SMS gönderir.

Akıllı Mesaj Özellikleri:

1000’den pozitif hazır SMS şablonuna doğrudan erişim Telefon rehberinizde yer alan kişileri ayrı gruplara atayabilme ve kişi gruplarına mesaj gönderebilme Özel günleri otomatik olarak izah etme ve özel günler için kolaylıkla SMS görevleri oluşturabilme Telefon rehberimizde bulunan kişilerin doğum günlerini ekleme ve doğum günleri için özel mesaj görevleri oluşturma Başvuru üzerinden göndermiş olduğunuz bütün SMS’lere ulaşabilme Tanımlamış olduğunuz görevlere ulaşabileceğiniz SMS takvimi

sizlere indirecek.com farkıyla sunulmuştur

İNDİR.

9 kez indirildi