Alarm Clock Free indir

Alarm Clock Free indir

Lisans
Dil
Dosya Boyutu
Üretici
İşletim Sistemi
Eklenme Tarihi2 hafta önce
Hemen indir ()
9 kez indirildi

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Alarm Clock Free, Android telefon ve tabletleriniz üstünde kullanabileğiniz oldukça şık bir görünüme sahip ve aynı zamanda bedava olan saat ve alarm uygulamasıdır.

Alarm Clock Free, Android cihazlarınızı ücretsiz olarak şık bir dijital saate dönüştüren etkileyici bir uygulamadır. Dilekçe sahip olduğunu görünüm ile o kadar çok Android kullanıcısının ilgisini çekmiştir. Uygulamanın bedava versiyonunu kullanabileceğiniz gibi bir takım ekstra özellikler içeren ücretsi versiyonunu da satın alabilirsiniz.

Uygulamanın pro(ücretli) versiyonunda kendi şarkılarınızı ister bir bir isterseniz liste halinde alarm sesi olarak belirleyebilirsiniz. Keza dilekçe içerisinde flaş ve daha artı renk teması mevcuttur. Ama bu özellikler dışındaki diğer bütün özellikleri bu bedava versiyonda kullanabiliyorsunuz.

Yüklediğinizde sizinde hayran olacağınız muhteşem bir görünüme sahip olan Alarm Clock Free uygulaması son derece çağdaş ve şık tasarlanmış. Android cihazlarınız üzerinde bulunan standart saat ve alarm uygulaması yerine alternatif bir tatbik arıyorsanız Alarm Clock Free’yi ücretsiz olarak indirerek kesinlikle denemenizi nasihat ederim.

Özellikler:

Müthiş yeşil LCD ekran görünümü Yatay ve dikey ekran modu 12 ve 24 saat formatı Saniye görüntü ya da saklama Ayarlanabilir otomatik kilitleme süresi Büyük alarm erteleme tuşu Birdenbire fazla alarm oluşturabilme 11 Ayrı alarm sesi Ses ve titreşim açma/kapama Cihazınız gürültüsüz moddayken alarm çalışmaya devam eder Gittikçe azalan alarm sesi

sizlere indirecek.com farkıyla sunulmuştur

İNDİR.

9 kez indirildi