Alarm Clock Plus indir

Alarm Clock Plus indir

Lisans
Dil
Dosya Boyutu
Üretici
İşletim Sistemi
Eklenme Tarihi3 hafta önce
Hemen indir ()
7 kez indirildi

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Alarm Clock Plus uygulaması doğru Android cihazlarınızda alternatif ve gelişmiş bir alarm uygulamasına sahip olabilirsiniz.

Alarm Clock Plus uygulaması, Android cihazlarınızda herhangi bir sınır olmadan, kolay ve basit arayüzü vasıtasıyla kullanabileceğiniz ücretsiz alarm uygulamalarından bir tanesine. Tatbik içerisinde pek çok öbür özellik yer alıyor oysa basitliği bir uçtan bir uca bunların hepsini bir kaç dakika içerisinde keşfedebilirsiniz. Tüm Android cihazlarda bir varsayılan alarm uygulaması bulunuyor fakat bu uygulamanın özellikleri tüm kullanıcılar için tatmin edici olmayabiliyor ve dolayısıyla Alarm Clock Plus uygulamasını bir alternatif olarak değerlendirebilirsiniz.

Uygulamanın temel özellikleri şu şekilde;

Sınırsız alarm kurma seçeneği Durdurma ve kapatma özellikleri Ses ayarı ve otomatik ses düzenleme Alternatif alarm çeşitleri Müzikli alarmlar Flaş ışığını kullanarak uyandırma Tekrar eden alarmlar

Uygulamanın temel özellikleri, hava durumu ve haber okuma, alarm olarak öteki uygulamaları açma, widget desteği ve yerine koyma alma gibi ekstra özelliklerle de destekleniyor. Gerçekte bulunan araçlar herhangi bir soruna yol açmadan düzenli olarak çalıştıkları için Alarm Clock Plus’un böylece çok benzer uygulamadan önde olduğunu düşünüyorum.

Her ne kadar arayüzü biraz eski görünse de, vakit yönetimine dair ihtiyaçlarınız için fonksiyonel anlamda yeterli olacağına inanıyorum. Uygulamaya bir göz atmayı sakın unutmayın.

sizlere indirecek.com farkıyla sunulmuştur

İNDİR.

7 kez indirildi