Alarm Clock Xtreme Free indir

Alarm Clock Xtreme Free indir

Lisans
Dil
Dosya Boyutu
Üretici
İşletim Sistemi
Eklenme Tarihi3 hafta önce
Hemen indir ()
9 kez indirildi

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Alarm Clock Xtreme Free, Android kullanıcılarının sabahları uyanma problemini çözmek için kullanabileceği en iyi alarm uygulamalarından bir tanesidir.

Alarm Clock Xtreme Free, saat ve zaman ile ilgili bütün ihtiyaçlarınızı yerine getirmek için kullanabileceğiniz bir Android alarm uygulamasıdır. AVG Labs’ın yeni süreölçer uygulaması Stopwatch Xtreme ile entegre edilen tatbik hem alarm keza süreölçer ihtiyaçlarınızı karşılamaktadır.

Sizde sabahları alarmı çalar çalmaz kapatarak bitmiş uykuya dalanlardansanız, bu dilekçe bütün size kadar. Başvuru Formu bakımlı bir şekilde uyanmanızı ve alarmı kapatarak her yerde uyuma riskinizi ortadan kaldırmaktadır. Dilekçe sunduğu özellikler sayesinde yataktan kalktığınıza emin olmaktadır.

Gelişmiş bir alarm uygulaması olan Alarm Clock Xtreme ile alarm tercihlerinizi kişiselleştirebilirsiniz. Alarm dışarıda hatırlatıcı olarak da kullanabileceğiniz dilekçe hızlı bir şekilde uyanarak ayılmanızı sağlamak için size matematik problemleri sormaktadır. Bu problemleri çözmeden malesef alarmı kapatamıyorsunuz. Fakat bunun iyi yönü sabahları uyuya kalmak gibi bir derdiniz kalmıyor. Dolayısıyla okula yada işinize hiçbir vakit geç kalmazsınız.

Uygulamanın bu ücretsiz sürümünde bütün özelliklere sahip oluyorsunu fakat reklam gösterimi bulunmaktadır. Uygulasmaı deneyerek beğenmeniz halinde reklamsız uygulamak isterseniz tam sürümünü satın almanızı öneririm. Android cihazlarınız üstünde kullanabileceğiniz en iyi alarm ve kronometre uygulamalarından biri olan Alarm Clock Xtreme Free’yi ücretsiz olarak anında indirmenizi öğüt ederim.

sizlere indirecek.com farkıyla sunulmuştur

İNDİR.

9 kez indirildi