Algeo Calculator indir

Algeo Calculator indir

Lisans
Dil
Dosya Boyutu
Üretici
İşletim Sistemi
Eklenme Tarihi3 hafta önce
Hemen indir ()
8 kez indirildi

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Algeo Calculator uygulaması bir uçtan bir uca Android telefon ve tabletlerinizde bilimsel hesaplamalar yapabilir, bunları grafiğe dökebilirsiniz.

Algeo Calculator uygulaması, Android zeki telefon ve tabletlerinizde kullanabileceğiniz ücretsiz bir hesap makinesi uygulaması ve matematik terimleri kullanılarak zahmetsizce karışık hesaplamaların yapılmasına müsade veriyor, bununla beraber da sonuçlara dair grafikler oluşturarak sunabiliyor. Her ne değin Android için böylece fazla hesap makinesi uygulaması olsa da, bunların yaklaşık olarak hiçbiri grafikler oluşturma konusunda seçenek sunmuyor ve bu nedenle ayrıca öğrenciler, ayrıca akademisyenler hem de bilimadamları için Android’de bulunan en iyi hesap makinesi uygulamalarından birisinin Algeo Calculator olduğuna inanıyorum.

Uygulamanın arayüzü işlevlerinin karmaşıklığına karşın oldukça basit ve anlaşılması mümkün bir şekilde düzenlenmiş. böylece gereklilik duyabileceğiniz bütün butonları gerçekte kolayca bulabiliyor ve aklınızdaki formülleri girebiliyorsunuz. Bütün hesaplamalar tamamlandığında, sonuçlar ayrıca yazılı formda keza de grafik formunda karşınıza çıkıyor.

Bilimsel tüm işaretlere takviye veren başvuru bu nedenle standartlara uygun bir şekilde formüller girebilmenizi sağlıyor ve hesaplama tarihçesi tutması tamamen daha evvelden yazdığınız formüllere ve yaptığınız hesaplamalara derhal ulaşabiliyorsunuz.

Bütün hesaplamalarınız için yeterli bulacağınıza inandığım uygulamayı denemeden geçmemeniz gerektiğine inanıyorum.

sizlere indirecek.com farkıyla sunulmuştur

İNDİR.

8 kez indirildi