Alpemix Uzak Masaüstü indir

Alpemix Uzak Masaüstü indir

Lisans
Dil
Dosya Boyutu
Üretici
İşletim Sistemi
Eklenme Tarihi2 hafta önce
Hemen indir ()
8 kez indirildi

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Alpemix Uzak Masaüstü, Android cihazlarınız ile bilgisayarlarınızı uzak yoklama etme imkanı bulabileceğiniz kullanışlı ve yardımsever bir Android uygulamasıdır.

Alpemix Uzakta Masaüstü, bilgisayarınızın başında olmasanızda Android telefon ve tabletlerinizi kullanarak uzakta işlem yapabilmenizi sağlayan yardımsever ve bedava bir uygulamadır.

Uygulamanın sahip olduğu kullanımı kolay arayüz ile birlikte hiç bir problem yaşamadan bilgisayarlara bağlanabilir ve istediğiniz işlemleri gerçekleştirebilirsiniz. Bir fazla şirketin müşterilerine takviye verirken kullandığı uzak masaüstü programlarını arkadaşlarınıza ve aile bireylerinize uzakta yardım etmek amacıyla kullanabilirsiniz. Bilhassa bilgisayar bilgisi eksik olan tanıdıklarınızın bilgisayarları üstünde yaşadığı sorunları çözmekte kullanabileceğiniz etkin bir yöntemdir.

Yüksek emniyet standartlarında gerçekleştirilen irtibat doğruca uzakta bilgisayarınızı yönetebileceğiniz uygulamayı kullanabilmek için www.alpemix.com üzerinden bedava masaüstü programını da indirmeniz gerekmektedir.

Dilekçe ile bilgisayarlara 3 ayrı yolla bağlanabilirsiniz:

Kesintisiz erişim parolası ile Liste üzerinden önerge göndererek Kullanıcı adı ve parola ile

İşyerinizdeyken evinizdeki bilgisayarınız üstünde kolayca işlem yapabileceğiniz Alpemix Uzakta Masaüstü programını bedava olarak indirerek denemenizi nasihat ederim.

sizlere indirecek.com farkıyla sunulmuştur

İNDİR.

8 kez indirildi