Alportela Battery Saver indir

Alportela Battery Saver indir

Lisans
Dil
Dosya Boyutu
Üretici
İşletim Sistemi
Eklenme Tarihi1 ay önce
Hemen indir ()
9 kez indirildi

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Alportela Battery Saver kullanarak Android cihazınızın pil ömrünü uzatabilirsiniz

Alportela Battery Saver kullanıcılara mobil cihazlarından daha uzun süre faydalanma imkanı veren bir batarya ömrü uzama uygulamasıdır.

Android işletim sistemini kullanan zeki telefonlarınıza bedava olarak indirip kullanabileceğiniz bir pil ömrü uzama uygulaması olan Alportela Battery Saver bir uçtan bir uca Android cihazlarından azami verim alabilmek için zorunlu ayarları kolay bir şekilde yapabiliyorsunuz. Android telefonlar standart kullanım söz konusu olduğunda 1 gün civarında bir pil ömrü sunmaktadırlar. Ama biz internette gezindikçe, video seyrettikçe ve oyun oynadıkça bu batarya ömrü daha da kısalır. bu nedenle ivedi ihtiyacımız olan anlarda Android telefonlarımızdan yaralanamayabiliriz.

Uygulama kolaylığı alınarak geliştirilmiş bir başvuru olan Alportela Battery Saver pil ömrü uzama işlemini zeki bir şekilde internet bağlantınızı, ekran kapanma sürenizi ve ekran parlaklığınızı yöneterek gerçekleştirmekte. Uygulama içerisinde dilekçe alışkanlıklarınıza yönelik olarak seçebileceğiniz bambaşka kuvvet tasarrufu profilleri yer alıyor. Bu profilleri seçtikten daha sonra Android cihazınızın pil tüketimini otomatik olarak azaltacak ayarlar uygulanıyor.

Alportela Battery Saver batarya tüketim istatistiklerinizi de size gösterebilmekte.

sizlere indirecek.com farkıyla sunulmuştur

İNDİR.

9 kez indirildi