AlReader indir

AlReader indir

Lisans
Dil
Dosya Boyutu
Üretici
İşletim Sistemi
Eklenme Tarihi4 hafta önce
Hemen indir ()
12 kez indirildi

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Android cihazlarınızda kullanabileceğiniz kitap okuma uygulamasıdır.

Bildiğiniz gibi teknoloji durdurulamaz bir şekilde gelişmeye devam ediyor. Hayatımızın her alanını bir şekilde değiştiren teknoloji, kitap kurtlarını da etkiledi. Artık kitaplar ve dergiler, kağıtlar ve sayfalar yerini dijital ve elektronik kitaplara bırakmaya başladı.

Bununla birlikle akıllı telefonların da hayatımıza girmesiyle, geliştiriciler akıllı telefon ve tabletlerde kitap okumamızı karşılamak için değişik uygulamalar geliştirmeye başladılar. AlReader da bunlardan bir tanesine.

Kapsamlı özellikleri ve 1 milyondan fazla indirilme sayısıyla sahiden başarılı bir kitap okuma uygulaması olan AlReader’ın kitap kurtlarını memnun edeceğine inanıyorum.

Özellikler:

fb2, fbz, txt, epub, html, doc, docx, odt, rtf, mobi, prc formatlarını destekler. Font, renk, parlaklık düzenleme. Çeşitli dilleri destekleme. Entegre sözlükler. Esas ekranda kitaplar için kısayol oluşturma. Web servisi ile senkronize etme. Yazıdan sese çevirme. Sayfa çevirme animasyonu.

Eğer siz de Android cihazınızda kullanmak üzere bir kitap okuma uygulaması arıyorsanız, bu uygulamayı indirip denemenizi tavsiye ederim.

sizlere indirecek.com farkıyla sunulmuştur

İNDİR.

12 kez indirildi