Ampere indir

Ampere indir

Lisans
Dil
Dosya Boyutu
Üretici
İşletim Sistemi
Eklenme Tarihi5 gün önce
Hemen indir ()
3 kez indirildi

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Ampere, cihazınızın ne dek çabuk ve ne kadar zamandaşarj edileceğini gösteren yardımcı bir Android uygulaması.

Ampere, Android zeki telefon sahibi kullanıcıların ayrı şarj kabloları ile cihazlarını neden fazla farklı sürelerde sorumluluk ettiğini öğrenmelerini karşılayan yardımsever bir ölçüm uygulaması.

Android 4.0.3 ve üzeri işletim sistemine sahip olan cihazlar üstünde çalışan kullanım, bu işletim sistemine sahip olmasına rağmen bazı telefon modelleriyle armoni sorunu yaşayabiliyor. bunun dışında bazı Samsung akıllı telefonlarda ölçüm değerleri doğru olarak gösterilemiyor.

Standart şarj kablosu yada USB kabloları aralarında sorumluluk sürelerinin değiştiğini biliyoruz. Fakat farklı standart kabloları ile tekrar öbür sürede yük etme süresi olduğunda akıllarımızda soru işareti de oluşmuyor yok. bu nedenle cihazınızı en süratli şekilde şarj etmek için kullanacağınız kabloyu, Ampere uygulaması ile bulabiliyorsunuz.

Bambaşka kablolar ile istikrarsızlık bildiren miliamper girişleri olduğu için yük sürenizi olabildiğince kısaltabilmeyi sağlamak istiyorsanız Ampere uygulaması ile en yerinde kabloyu bulabiliyorsunuz.

Şarj süresi sizin yük taşıyor ve cihazınızın çok miktar süresinde ufak şansın dönmesi bile size karkı sağlıyor ise, Ampere uygulamasını Android mobil cihazlarınıza bedava olarak indirip mutlaka denemenizi nasihat ederim.

sizlere indirecek.com farkıyla sunulmuştur

İNDİR.

3 kez indirildi