AndCrypter indir

AndCrypter indir

Lisans
Dil
Dosya Boyutu
Üretici
İşletim Sistemi
Eklenme Tarihi1 hafta önce
Hemen indir ()
8 kez indirildi

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Android İçin AndCrypter uygulaması, Android telefonunuzda ya da tabletinizde kullanabileceğiniz basit bir mesaj şifreleme uygulamasıdır.

Android için AndCrypter uygulaması, Android telefonunuzda veya tabletinizde kullanabileceğiniz basit bir mesaj şifreleme uygulamasıdır.

AndCrypter, bir şifreleme anahtarı kullanarak zahmetsizce şifrelenmiş metin mesajları oluşturmanızı sağlar. daha sonra bu mesajları gönderebilir veya istediğiniz zaman açıp erişebileceğiniz dosyalar içinde saklayabilirsiniz. Orijinal olarak oluşturulmuş mesajı taşıyan şifreleme anahtarı olmadan mesaja erişilmesi imkansızdır. Bu Nedenle sizden başka hiç kimse açıklanmış dosyaları göremez ve dar konuşmalarınızı anlayamaz.

Uygulamanın kullanımı son derece kolaydır. Kolay bir arayüze ve güzel bir tasarıma sahip olan başvuru, ücretsizdir. Şifreleme anahtarı ile oluşturduğunuz mesajları gönder butonu ile metin mesajları, e-posta ya da WhatsApp, Skype ve güya mesajlaşma uygulamaları yoluyla istediğiniz kişiye gönderebilirsiniz.

Uygulamanın diğer bir özelliği de rahat bilgilerinizi şifreleyerek saklayabilmesidir. Bu da; banka bilgileri ile kart numaranız, parolalar, hesaplar ya da kişisel metinlerinizi saklamanız için kendinize özel bir alan oluşturmanızı olası kılar.

Uygulamayı Android telefonunuza ya da tabletinize indirerek yükledikten sonra karşınıza başlıca ekran gelecek. Burada crypt, decrypt, saved files ve options bölümlerini göreceksiniz. 

sizlere indirecek.com farkıyla sunulmuştur

İNDİR.

8 kez indirildi