AnDoc – PDF & DJVU Reader indir

AnDoc – PDF & DJVU Reader indir

Lisans
Dil
Dosya Boyutu
Üretici
İşletim Sistemi
Eklenme Tarihi3 hafta önce
Hemen indir ()
8 kez indirildi

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

AnDoc – PDF & DJVU Reader ile PDF ve DjVu dökümanlarını görüntüleyebilirsiniz

AnDoc – PDF & DJVU Reader kullanıcılara Android işletim sistemine sahip akıllı telefon ve tabletleri üzerinde PDF ve DjVu dökümanlarını görüntüleme imkanıı sunan bir PDF görüntüleme uygulamasıdır.

Ücretsiz olarak kullanabileceğiniz bir PDF okuyucu olan AnDoc – PDF & DJVU Reader bize günlük hayatımızda en sık karşılaştığımız ofis dökümanlarından olan PDF dökümanlarını Android cihazımız üzerinde görüntüleyebilme imkanı sunuyor. PDF dökümanları genel olarak iş hayatında raporların, sunumların dijital olarak saklandığı, CV’lerin oluşturulduğu döküman türüdür. bu nedenle projelerimizde ve meslek görüşmelerimizde bu dökümanlardan yararlanmaktayız. Söz konusu Android cihazlar olduğunda bize bu sık kullanılan PDF dökümanlarını görüntülemek için özel bir uygulamaya gereksinim duyuyoruz.

PDF dökümanlarını görüntülemek için bize kolay ve pratik bir çözüm sunan AnDoc – PDF & DJVU Reader yalnızca amaca hizmet etmekte. Başvuru Formu içerisinde yer alan dosya gezgini ile Android cihazınızdaki klasörlere göz atarak PDF veya DjVu dosyalarını saptama edebiliyorsunuz ve zahmetsizce görüntüleyebiliyorsunuz. AnDoc – PDF & DJVU Reader içerisinde evvelden göz attığınız dökümanlara kolayca erişmenizi sağlayan “Recent” bölümüne de yer veriyor.

sizlere indirecek.com farkıyla sunulmuştur

İNDİR.

8 kez indirildi