Andrognito 2 indir

Andrognito 2 indir

Lisans
Dil
Dosya Boyutu
Üretici
İşletim Sistemi
Eklenme Tarihi3 hafta önce
Hemen indir ()
7 kez indirildi

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Andrognito 2, Android cihazlarınız üzerinde istediğiniz dosyaları emniyet altına almak ve gizli tutmak istiyorsanız kullanmanız gereken uygulamalardan bir parça başına.

Andrognito 2, Android telefon ve tabletleriniz üstünde bulundurduğunuz önemli ve özel dosyaları koruyabilmeniz için geliştirilen bir dosya şifreleme ve saklama uygulaması. Kendi kategorisindeki uygulamalara göre fazla daha gelişmiş ve ayrıntılı bir tatbik olan Andrognito 2, askeri seviyede sağlamış olduğu kriptolama doğruca dosyalarınızın güvende olduğundan emin olmanızı sağlar.

Fazla seri ve güvenli bir dosya kriptolama algoritmasına sahip olan uygulama istediğiniz tüm dosyaları özel bir kasaya koymanızı sağlıyor. Ardından ise bu kasayı kriptolayarak koruma altına alıyor ve böylelikle istediğiniz bütün dosyaları gizleyebilme olanağı sunuyor.

Materyal tasarımla dizayn edilen uygulamanın görünümünün de epeyce şık olduğuna değinmeden devretmek ayıp olur. Kendi içerisinde fotoğraflarınızı görüntüleyebileceğiniz başvuru en iyi Android 5.0 ve üzeri cihazlarda kullanıcı deneyimi sunuyor. Fakat 4.0 ve üzeri cihazların tamamında çalışıyor.

Kırılması imkansız olan bir kasa oluşturan ve bu kasada bütün özel dosyalarınızı korumanızı karşılayan Andrognito 2’yi Android telefon ve tabletlerinize bedava olarak indirip kullanmaya başlayabilirsiniz.

sizlere indirecek.com farkıyla sunulmuştur

İNDİR.

7 kez indirildi