Android Assistant indir

Android Assistant indir

Lisans
Dil
Dosya Boyutu
Üretici
İşletim Sistemi
Eklenme Tarihi1 hafta önce
Hemen indir ()
7 kez indirildi

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Android Assistant ile Android cihazınızı sürekli yüksek performansla çalıştırabilirsiniz

Android Assistant, Android telefonunuzun bakımını yapabilmeniz ve performansını arttırmanız için kullanabileceğiniz çoğu aracı bir arada bulunduran bedava bir araç kutusudur.

Android telefonlarda en sık kullanılan özelliklerden olan RAM temizleme ve batarya durumu görünüm gibi özelliklere fazla daha pratik bir şekilde erişmenize muavin olan dilekçe sık yapılan bu işlemleri bir çile olmaktan kurtarmakta.

Android Assistant telefonunuzun daha çabuk çalışması ve bataryanızın daha uzun dayanması için kullanabileceğiniz birçok özelliği size sunmaktadır. Uygulamanın sahip olduğu tayin yöneticisi otomatik olarak ya da hızlı bir şekilde sisteminizi hızlandırabilme özelliğine sahiptir. Sistem arıtma aracı ile tarayıcı geçmişi, başvuru formu marketi geçmişi, Gmail geçmişi, Google Earth geçmişi gibi dosyaları temizleyerek bu dosyaların telefonunuzu şişirerek yavaşlatmasını engelleyebilirsiniz.

Android Assistant uygulamaları SD karta nakliye özelliği ile yüklediğiniz uygulamaların telefon hafızanızı doldurmasını engeller. İndirdiğiniz uygulamalar bu vasıta bir uçtan bir uca SD karta taşınır ve telefonunuzun dahili hafızası dolmaz.

Başvuru Formu yedekleme ve kullanım geri doldurma, toplu dilekçe kaldırma, başlangıç düzenleyicisi, dosya gezgini ve daha çoğu kullanışlı araç Android Assistant ile bedava olarak kullanıcılara sunulmaktadır.

sizlere indirecek.com farkıyla sunulmuştur

İNDİR.

7 kez indirildi