Android Download Manager indir

Android Download Manager indir

Lisans
Dil
Dosya Boyutu
Üretici
İşletim Sistemi
Eklenme Tarihi2 hafta önce
Hemen indir ()
7 kez indirildi

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Android Download Manager ile Android cihazınıza öbür türde dosyaları indirebilirsiniz

Android Download Manager Android cihazınızdaki dosya indirme işlemlerini kontrol etmenize muavin olan bedava bir dosya indirme yöneticisidir.

Android Download Manager farklı tipte dosyaları süratli bir şekilde internet üzerinden indirmenize imkan verir. Başvuru ile dosya indirme işlemlerinizi durdurabilir ve işleme sonradan kaldığınız yerden devam edebilirsiniz. Android Download Manager indirme bağlantılarını tarayıcınız üzerinden otomatik olarak tespit eder ve böylece bu bağlantıları kopyalayıp yapıştırma derdinden sizi kurtarır. Android Download Manager ile video indirme, müzik indirme, döküman indirme gibi işlemler yapabilirsiniz.

Android Download Manager’ın özellikleri şunlardır:

Dosyaları farklı parçalar halinde indirerek indirme hızını arttırır Durdurulmuş veya yanlış indirmelere kalınan yerden devam edebilme Herhangi bir indirme işlemini erteleme, iptal etme veya bitmiş başlatma 4 GB üzerindeki dosya indirme işlemleri desteklenmektedir Arkaplanda çalışma Otomatik indirme bağlantısı tespiti İndirilen dosyaları gözde uygulamalarınızla açabilme Ayrı dosyalar benzer anda veya sırayla indirilebilmektedir

Not: YouTube gibi online video sitelerinden videolar Google politikası sebebiyle indirilememektedir.

sizlere indirecek.com farkıyla sunulmuştur

İNDİR.

7 kez indirildi