Android Lollipop Keyboard indir

Android Lollipop Keyboard indir

Lisans
Dil
Dosya Boyutu
Üretici
İşletim Sistemi
Eklenme Tarihi4 hafta önce
Hemen indir ()
8 kez indirildi

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Android Lollipop Keyboard, Google’ın en yeni klavyesini Android cihazınızda kullanmanıza izin vermektedir.

Google’ın büyük icat ve iyileştirmeler içeren mobil işletim sistemi Android Lollipop’un varsayılan klavyesini çoktan Android telefonunuzda denemek istiyorsanız Anroid Lollipop Keyboard uygulamasını mobil cihazınıza indirebilirsiniz. Materyal tasarımın etken olduğu ve açık / koyu tema seçenekleri ile gelen klavye, root işlemi gerektirmemekte.

başlangıçta Nexus 6 ve Nexus 9 cihazlarının gerisinde HTC, Samsung, LG, Sony ve öteki markaların tepe modellerinde deneyimlenebilecek olan Android L uzun adıyla Lollipop işletim sisteminde kullanılan klavyeyi bütün Android telefonlara taşıyan Android Lollipop Keyboard, QWERTY, QWERTZ, AZERTY, Dvorak, Colemak, ve PC düzenini desteklemekte ve 4 öbür tema seçeneği ile gelmekte.

Google’ın en yeni klavyesini Android cihazınızda sınamak için izlemeniz gereken adımlar epeyce kolay. APK dosyasını indirip yükledikten daha sonra tek yapmanız gereken dil ve antre ayarlar menüsüne gitmek ve Google klavyesini varsayılan olarak tercih etmek. Öbür bir tema uygulamak içinse klavye ayarlarından 4 öbür temadan seçim ettiğinizin üzerine dokunmanız yeterli.

sizlere indirecek.com farkıyla sunulmuştur

İNDİR.

8 kez indirildi