Android System WebView indir

Android System WebView indir

Lisans
Dil
Dosya Boyutu
Üretici
İşletim Sistemi
Eklenme Tarihi1 hafta önce
Hemen indir ()
10 kez indirildi

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Android System WebView baştan sona mobil cihazınız uygulamaların içerisinden web içeriklerini görüntüleyebilecektir.

Android System WebView uygulaması, Android mobil aygıt kullanıcılarının telefon ve tabletlerinde genelde sistemle birlikte gelen varsayılan uygulamalardan bir parça başına fakat Google bu uygulamayı artık Google Play üzerinden ayrı olarak yayınlıyor ve bu sayede sistem güncellemesi beklemeden güncellenebilmesine olanak tanıyor.

WebView’in en esas işlevi, Android uygulamalarını kullanırken, web sitelerini görüntülemek için dış bir web tarayıcıya geçişe lüzum bırakmaması. Yani kullandığınız uygulamanın içerisinden bir web içeriği açıldığında, bu içerik direkt olarak uygulamanın içerisinde görüntüleniyor ve Chrome, Firefox, Opera gibi mobil tarayıcıları açmanın bir gereği kalmıyor.

WebView şimdilik sadece Android 5.0 Lollipop işletim sistemli cihazlarda yer alıyor ve böylece daha önceki Android sürümlerini kullananlar maalesef bu hoş özellikten faydalanamıyorlar. Tatbik normalde otomatik olarak Android cihazınıza yüklenmeli fakat az önce tüm cihazlar için yayınlanmadığından dolayı isterseniz indirme butonumuzu kullanarak manuel olarak erişebilir ve sayfa telefonunuz için açıldıysa yükleyebilirsiniz. Eğer desteklenmediğine dair bir uyarı alırsanız henüz sizin mobil cihazınız için açık olmadığı anlamına geliyor ve bir zaman daha beklemeniz gerekecektir.

Dilekçe içerisinde yer alan test ve tarama hızı bölümü ise cihazınızın web tarama performansının ne düzeyde olduğunu belli bir puan üzerinden oranlıyor.

sizlere indirecek.com farkıyla sunulmuştur

İNDİR.

10 kez indirildi