Android TV Remote Control indir

Android TV Remote Control indir

Lisans
Dil
Dosya Boyutu
Üretici
İşletim Sistemi
Eklenme Tarihi4 hafta önce
Hemen indir ()
10 kez indirildi

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Android TV Remote Control, Android TV’nizi mobil cihazınızdan yönetme kolaylığı sunan bir Google uygulamasıdır.

Android TV Remote Control, Google tarafından geliştirilmiş ve bedava olarak sunulan uzakta kontrol uygulamasıdır. Bu uygulamayı Android akıllı telefon ya da tabletinize yükleyerek Android işletim sistemi üstünde çalışan televizyonunuzu mobil cihazınızdan kolaylıkla yönetebileceksiniz.

şu anda geliştirilme aşamasında olduğundan yalnızca ADT-1 Geliştirici Kiti ile çalışan Android TV Remote Control, Android TV’nizin sunduğu içerikleri görmeniz ve Android TV ile uyumlu oyunları oynamanıza muavin olan iki ayrı gezinme modu ile geliyor. D-pad ya da Touchpad aralarında kolaylıkla geçiş yapabileceksiniz. Sadece sesinizi kullanarak veya klavyeyi kullanarak Android TV’nizdeki içeriklere ulaşabileceksiniz.

Bu seneki Google I/O Konferansı’nda tanıtılan Android TV için geliştirilmiş olan bu tatbik, önümüzdeki sene Sony, Sharp, Philips gibi ünü markalar gücünü Android işletim sisteminden bölge yeni cins televizyonlarını piyasaya sürülmesiyle birlikte manâ kazanacaktır. Bu TV’ler gün yüzüne çıktığında Android TV Remote Control uygulaması herkesin kullanımına açılacaktır. Ancak hemen yalnızca ADT-1 Geliştirici Kiti ile ahenkli olduğunu her tarafta hatırlatalım.

sizlere indirecek.com farkıyla sunulmuştur

İNDİR.

10 kez indirildi