Android Uninstaller indir

Android Uninstaller indir

Lisans
Dil
Dosya Boyutu
Üretici
İşletim Sistemi
Eklenme Tarihi2 hafta önce
Hemen indir ()
7 kez indirildi

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Android Uninstaller, Android telefon ve tabletleriniz üzerindeki uygulamaları kısa yoldan ve zahmetsizce silmenizi sağlayan ücretsiz ve yardımsever bir Android uygulamasıdır.

Android Uninstaller, süratli ve kolay bir şekilde Android cihazınızdaki uygulamaları silmenizi karşılayan yararlı bir araçtır. Kullanımı oldukça basit olan başvuru formu baştan sona aynı anda birdenbire çok uygulamayı seçerek silme işlemlerini gerçekleştirebiliyorsunuz.

Cihazınızda yüklü olan tüm uygulamaların listelediğindiği başvuru sayfasında, dilediğiniz uygulamarın hakkında detaylı bilgilere ulaşabilir ya da göstermek istemedikleriniz işaretleyerek silebilirsiniz. Hem beğendiğiniz ve arkadaşlarınıza önermek istediğiniz uygulamalarınızı paylaşımda bulunabiliyorsunuz.

Özellikler:

6 Ayrı dil desteği Toplu silme işlemleri Tek dokunuş ile süratli silme işlemi Tatbik ad, versiyon, güncelleme zamanı ve boyut bilgileri görüntüleme Tatbik paylaşım imkanı Uygulamaları Google Play’de aratma imkanı Bütün Android sistemlerini destekler Mükemmel tasarım Ücretsiz

Android telefon ve tabletlerimiz üzerindeki uygulamaların kontrolünü, cihazlarımızın ayarlar menüsünden yönetebilmemize rağmen, bu işi fazla daha basit ve çabuk yapmamızı sağşayan Android Uninstaller’ı bedava olarak indirerek kesinlikle kullanmanızı öğüt ederim.

sizlere indirecek.com farkıyla sunulmuştur

İNDİR.

7 kez indirildi