Android Wear indir

Android Wear indir

Lisans
Dil
Dosya Boyutu
Üretici
İşletim Sistemi
Eklenme Tarihi3 hafta önce
Hemen indir ()
11 kez indirildi

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Android Wear resmi uygulaması ile Android Wear’lı akıllı saatinizi Android akıllı telefonunuzla kolaylıkla eşleştirebilirsiniz.

Android Wear devlete ait uygulaması ile Google’ın giyilebilir cihazlar için tasarladığı yeni mobil işletim sistemi Android Wear üzerinde çalışan akıllı saatinizi Android tabanlı akıllı telefonunuzla eşleştirebilir, yeni zeki saatinizin kurulumunu gerçekleştirebilirsiniz.

Eğer Samsung Gear Live ve G Watch gibi gücünü Android Wear işletim sisteminden alan bir akıllı saat sahibiyseniz bu devlete ait kullanım mobil cihazınızın akıllı saatinizle temas kurmasına yarıyor. Birkaç dakika içerisinde kurulum işlemini tamamlamanıza muavin olan tatbik sesli komut tercihlerini yoklama etme, bildirim ayarlarını değişiklik ve cihazları yapılandırma gibi basit işlevleri yerine getirebiliyor.

4.3 ya da daha yeni sürüm çalıştıran Android telefonlarla düzenli olan Android Wear için geliştirilen mobil uygulamalar arasında IFTTT , Duolingo , Onefootball Brezilya , Pinterest , Hangouts gibi popüler uygulamalar bulunuyor. Tabii ancak şu anda 18 olan kullanım sayısı gün geçtikçe çabuk artacaktır.

sizlere indirecek.com farkıyla sunulmuştur

İNDİR.

11 kez indirildi