AnkaraKart İndir

AnkaraKart İndir

Lisans
Dil
Dosya Boyutu
Üretici
İşletim Sistemi
Eklenme Tarihi2 hafta önce
Hemen indir ()
124 kez indirildi

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

AnkaraKart uygulaması ile Ankara’da toplu ulaşım araçlarıyla ilgili bilgi alabilir, kartınızla ilgili işlemleri gerçekleştirebilirsiniz.

AnkaraKart uygulamasını kullanarak Android cihazlarınızdan kent içi ulaşımda gereklilik duyabileceğiniz her şeye ulaşabilirsiniz.

Ankara’da yaşayan vatandaşların mutlaka yüklemesi gereken uygulamalardan biri olan AnkaraKart uygulaması, şehir halkı içi ulaşımda ihtiyaç duyabileceklerinizin tamamını sizlere sunuyor. Harita üzerinden yakınınızdaki otobüs duraklarını görebileceğiniz gerçekte, otobüslerin tahmini geliş sürelerini ve duraktan geçen hatları da görebiliyorsunuz. Gitmek istediğiniz noktalara en uygun durak ve hattı kullanarak rota oluşturabileceğiniz AnkaraKart uygulamasında, durakları ya da hatları favorilerinize ekleyebiliyorsunuz.

AnkaraKart sahibi olmasanız bile toplu ulaşım araçlarına zahmetsizce binmenizi karşılayan N Basit Sanal Kart ile uygulamayı kullanarak ulaşım araçlarını kullanabiliyorsunuz. Bunun yanında AnkaraKart bakiyesi sorgulama ve doldurma hizmeti de sunan AnkaraKart uygulamasında, kayda değer noktalara ulaşım ve duyurular bölümlerini de kullanabilirsiniz.

Kullanım özellikleri

Duraktan geçen hatları görme Yakınınızdaki duraklar Otobüsün geliş süresini görme Favorilere ekleme Nasıl giderim? Özelliği NFC ile otobüse biniş bakiyesi doldurma AnkaraKart ile alışveriş yapma Manâlı yerler Duyurular

İndirİndir

124 kez indirildi