Anti-Theft indir

Anti-Theft indir

Lisans
Dil
Dosya Boyutu
Üretici
İşletim Sistemi
Eklenme Tarihi2 hafta önce
Hemen indir ()
7 kez indirildi

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Avast Anti-Theft uygulaması ile çalınan ya da kaybolan mobil cihazınız kontrolünüz aşağı.

Avast’ın Anti-Theft uygulaması, Android zeki telefon ve tabletinize çalınması ya da kaybolması durumunda verilerinizi korumanıza yardımcı olan bir güvenlik uygulamasıdır.

Güvenlik yazılım şirketleri arasında en çok tercih edilen isimlerden Avast‘ın Anti-Theft uygulaması baştan sona Android cihazlarınız kaybolsa ya da çalınsa dahi verileriniz her daim güvendedir.

Türkçe dil desteği sunan Avast anti-hırsızlık uygulaması, kaybolan veya çalınan cihazınızı uzaktan yoklama etmeniz için gerekli bütün araçları sunar. Akıllı telefon ve tabletinizin konumunu harita üzerinden takip edebilir, cihazınızı uzaktan kilitleyebilir ve verilerinizi silebilirsiniz. Telefonunuzun bulunduğu yerin fotoğrafını çekebilir ve ses kaydı gerçekleştirebilirsiniz. SIM kartınızın değiştirilmesi durumunda derhal farkında olabilirsiniz.

Kendisini saklayarak hırsızın emniyet uygulamasından haberdar olmasını engelleyen özel bir sisteme sahip Anti-Theft uygulamasını web üzerinden ya da kısa mesaj komutlarıyla yönetebilirsiniz. Cihazı uzaktan kilitleme, alarmı etkinleştirme, hafızayı temizleme, mesaj gönderme, arama ve mesajları diğer bir telefona yön belirleme gibi işlemleri tek bir komutunuzla gerçekleştirebilirsiniz.

Keza aylık 1.99 dolar ya da takvim 14.99 dolar aidat karşılığında uygulamanın premium sürümünü satın alarak şu özelliklerden de faydalanabilirsiniz:

Cihazınızı açmaya çalışan hırsızın fotoğrafını çekebilir, Parolanın ard arda 3 kez hatalı girilmesi durumunda telefonun bloke edilmesini sağlayabilir, Kayıp telefondan arama gerçekleştirebilir, kısa mesajları yönlendirebilir, Çalınan ya da kaybolan telefonunuzdaki verileri geri alabilirsiniz.

sizlere indirecek.com farkıyla sunulmuştur

İNDİR.

7 kez indirildi