Anti-Theft (root edilmiş) indir

Anti-Theft (root edilmiş) indir

Lisans
Dil
Dosya Boyutu
Üretici
İşletim Sistemi
Eklenme Tarihi3 hafta önce
Hemen indir ()
8 kez indirildi

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Avast Anti-Theft uygulaması ile root edilmiş Android cihazınızı hırsızlara karşısında koruyabilirsiniz.

Avast kadar geliştirilen Anti-Theft uygulaması, Android zeki telefon ve tabletinizin çalınması durumunda cihazınıza uzaktan yoklama imkanı vererek bireysel verilerinizi korumanıza yardımcı olan bir emniyet uygulamasıdır.

Root edilmiş Android cihazınızla kullanabileceğiniz Anti-Theft uygulaması ile çalınan veya kaybolan mobil cihazınızın yerini harita üzerinden anlık olarak takip edebilir, kısa mesaj komutlarını kullanarak uzakta denetim edebilir, cihazınızı kilitleyebilir ve bütün verileri temizleyebilirsiniz.

Görünmez Mod özelliği baştan sona arkadaki planda sıcacık olarak çalışmasını sürdüren Anti-Theft uygulamasının root edilmiş sürümünde, uygulamaya isim verme, cihazı uzaktan başlatma, telefonunun usb girişini engelleme gibi ekstra özellikleri kullanabilirsiniz. Hem hard reset işlemi yapılsa deha dilekçe çalışmaya devam eder, silinmez.

Her ay 1.99 dolar ya da yıllık 14.99 dolar aidat ödeyerek Premium sürümü satın alabilir, hırsızın resmini çekme, şifre kontrolü, arama ve smsleri yönlendirme, uzak bilgi kurtarma gibi Premium kullanıcılara karşın özelliklerden faydalanabilirsiniz.

sizlere indirecek.com farkıyla sunulmuştur

İNDİR.

8 kez indirildi