AnTuTu Battery Saver indir

AnTuTu Battery Saver indir

Lisans
Dil
Dosya Boyutu
Üretici
İşletim Sistemi
Eklenme Tarihi2 hafta önce
Hemen indir ()
7 kez indirildi

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Battery Saver, Android telefon ve tabletlerinizin batarya ömrünü uzatabileceğiniz bedava ve yardımsever bir uygulamadır.

Battery Saver, Android telefon ve tabletlerinizi baskı tasarrufu yapmasını sağlamak nedeniyle özel olarak hazırlanan başarılı ve ücretsiz bir uygulamadır.

Uygulamayı cihazınıza yükledikten daha sonra bataryanızın bayağı dayandığı süreden daha uzun süre kullanabilirsiniz. Örneğin tam dolu bir batarya ile 2 gün kullanabiliyorken, cihazınız üstünde çalışan uygulama ve kullanım durumunuza tarafından bu süreyi 2 günden yukarı çekebilirsiniz.

Özellikle uyku süresi olarak ayarladığınız sürede az kalsın batarya ömrünüz hiç azalmaz. Örneğin akşam 10.00’da yatmadan önce 8 saatlik bir uyku süresi ayarlayabilirsiniz. O anda cihazınızın sorumluluk durumu %50 ise, muhtemelen siz 8 saat uyuyup uyandıkdan daha sonra cihazınızın batarya ömrü %50 olacak veya fazla ufak bir düşüş yaşayacaktır.

Android cihazlarınızdaki yersiz açık olan ve kullanmadığınız uygulamalrı kapatarak kuvvet tasarrufu yapmanızı sağlayan Battery Saver’ı kesinlikle tüm android kullanıcılarına öğüt ediyorum. Bedava olarak indirerek anında kullanmaya başlayabilirsiniz.

sizlere indirecek.com farkıyla sunulmuştur

İNDİR.

7 kez indirildi