AnTuTu Benchmark indir

AnTuTu Benchmark indir

Lisans
Dil
Dosya Boyutu
Üretici
İşletim Sistemi
Eklenme Tarihi1 hafta önce
Hemen indir ()
6 kez indirildi

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Android zeki telefonunuzun diğer telefonlara kadar nasıl bir performans gösterdiğini görebilmek için bu performans testini kullanabilirsiniz.

Yeni aldığınız akıllı telefonun performansını ölçmek istiyorsanız kullanabileceğiniz pek çok performans testi yani benchmark uygulamasından bir parça başına de AnTuTu ve dilekçe dünya çapında popülerliği yüksek olan nitelikli uygulamalardan bir tanesi. Sahip olduğu böylece çok ayrı deneme doğru cihazların öteki cihazlarla karşılaştırmalarının yapılmasını karşılayan dilekçe, her ne dek ara sıra sahte sonuçlar yayınlayanlar kadar suistimal edilse de performans testlerinin vazgeçilmezi olarak hayatına devam ediyor.

İçerisindeki böylece çok testi hazırlamak icabında;

Zihin performansı testi İşlemci integer performansı testi İşlemci yüzen noktalar performansı testi 2D ve 3D grafik performansı testi SD kart okuma ve yazma hızı testi Veritabanı I/O yönetimi performansı testi

Bütün bu öbür araçlar bir araya geldiğinde ortaya genel AnTuTu puanınız çıkıyor ve bu nedenle öyle çok öteki Android cihaza tarafından hangi sıralarda yer aldığınızı görebiliyorsunuz. Bilhassa cihazınızın muadillerinden daha yavaş olduğunu düşünüyorsanız kesinlike uygulamanız gereken testler aralarında yer alıyor. Overclock meraklıları da yeniden AnTuTu performans testlerinden hoşnut kalacak ve kendi performanslarını ölçeceklerdir.

sizlere indirecek.com farkıyla sunulmuştur

İNDİR.

6 kez indirildi