AnTuTu CPU Master indir

AnTuTu CPU Master indir

Lisans
Dil
Dosya Boyutu
Üretici
İşletim Sistemi
Eklenme Tarihi1 ay önce
Hemen indir ()
12 kez indirildi

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Rootlu bir Android cihazınız varsa, AnTuTu CPU Master uygulaması ile CPU hızlandırma yapabilir ve aynı zamanda zorlama tasarrufu sağlayabilirsiniz.

AnTuTu CPU Master uygulaması ile telefonunuzun CPU ve GPU ayarlarını düzenleyerek performans artışı sağlamanızda büyük rol oynuyor.

Rootlanmış cihazlarda kullanabileceğiniz bu tatbik ile telefonunuzun batarya performansında da çoğalma sağlayabilirsiniz. Farklı Alanlara Yönlendirilmiş profiller oluşturarak pil seviyesi belirlenen seviyenin altına indiğinde, telefonun sıcaklık durumunda, telefon uykuda ya da çok miktar durumunda olması gibi durumlarda CPU hızınının belirlenen seviyeye çekilmesini sağlayabilirsiniz. Bu şekilde cihazınızdan en yüksek verimi alabilmeniz olası ayla geliyor.

Yukarıda da belirttiğim gibi dağıtılmış profiller oluşturarak, CPU hızını elle değiştirmenize lüzum kalmadan otomatik olarak ayarlanmasını sağlayabiliyorsunuz. Gereksiz pil kullanımını da engelleyerek, şarjınızın daha uzun vakit gitmesinde büyük rol oynayan bu işlemler ile telefondaki donma ve yavaşlama gibi durumların da önüne geçebilirsiniz.

Başvuru içinde bulunan modlar hakkında da kısa bir bilgilendirme yapmak dürüst olacaktır.

conservative: Bayağı ayarlar.
ondemand: Telefon boştayken, işlemci kullanımı kısıtlanır.
userspace: Kullanıcı ayarları.
powersave: Batarya tasarrufunda kullanılmalı.
performance: Oyun oynarken kullanabileceğiniz yüksek performans modu.

Bunların dıştan gerçekte telefonunuzun işlemcisini, ısısını ve pil durumunu hemen olan olarak görebileceğiniz widgetlar da bulunmaktadır.

Not: İleri seviye bir kullanıcı değilseniz, ayarları rastgele değiştirmemenizi tavsiye ederiz.

sizlere indirecek.com farkıyla sunulmuştur

İNDİR.

12 kez indirildi