AnTuTu Officer indir

AnTuTu Officer indir

Lisans
Dil
Dosya Boyutu
Üretici
İşletim Sistemi
Eklenme Tarihi6 gün önce
Hemen indir ()
5 kez indirildi

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

AnTuTu Officer uygulamasıyla Android cihazınızın orijinal olup olmadığını zahmetsizce denetleme edebilirsiniz.

AnTuTu Officer uygulaması, Android akıllı telefonunun reel IMEI ve süratli numarasına sahip olup olmadığını merak eden kullanıcılar için hazırlanmış bir tatbik olarak karşımıza çıktı ve benchmarkları ile popüler olan AnTuTu göre hazırlandığı için sonuçların epeyce güvenilir olduklarını söyleyebilirim. Bedava olarak sunulan ve fazla kolay kullanılan bir arayüzle birlikte gelen uygulama, cihazının orijinalliğinden şüphelenen kullanıcıların işini görecektir.

Amaçlamak için internet bağlantısına gereklilik duyan uygulamayı kullanırken ilk olarak Android cihazınızdan açmanız gerekiyor ve daha sonra bilgisayarınızın internet tarayıcısı üzerinden gerçekte belirli adrese giriş yapmanız gerekiyor. Giriş yaptıktan sonradan karşınıza çıkan QR kodu telefonunuzun kamerasından taratıyorsunuz ve telefonunuzun taranma işlemi başlıyor.

Sonuçlar bilgisayarınızın web tarayıcısında belirtildiği için tarayıcıyı kapatmamanız gerekiyor. Sonuç ekranında meydana çıkan bilgilere tarafından telefonunuzun orijinal olup olmadığı belirli oluyor. Zira IMEI’si çalıntı cihazlar ekranda Good yerine Bad olarak belirtiliyorlar ve bu nedenle dolandırılıp dolandırılmadığınızı da anlayabiliyorsunuz.

Bilhassa son senelerde artan telefon IMEI numarası hırsızlıkları ve kopyalamaları nedeniyle sorunlar yaşamaktan sakınmak istiyor ve ikinci el alacağınız cihazları denetlemek istiyorsanız elbette denemeden geçmemenizi öneriyorum. Uygulamanın çalışması için en azından 3G internet bağlantısına ve bir bilgisayara ihtiyacınız olduğunu da unutmayın.

sizlere indirecek.com farkıyla sunulmuştur

İNDİR.

5 kez indirildi