APK Downloader Extension indir

APK Downloader Extension indir

Lisans
Dil
Dosya Boyutu
Üretici
İşletim Sistemi
Eklenme Tarihi4 hafta önce
Hemen indir ()
10 kez indirildi

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

APK Downloader Extension, Google Play üzerinden APK dosyası indirebileceğiniz bir Android uygulamasıdır.

APK Downloader Extension, Google Play üzerinde bulunan, ancak konum veya kullandığınız aygıt dolayısıyla yüklenmeyen uygulamaların APK dosyalarını indirebileceğiniz bir Android uygulamasıdır.

Google Play’de yer alan bazı uygulamalar, bulunduğunuz konuma ya da cihaza yan olarak Google Play göre gizlenebiliyor. Bu durumda yapmanız gereken, uygulamanın APK dosyasını bir şekilde elde etmek oluyor. APK Downloader Extension adlı kullanım sayesinde bu cins bakımlı uygulamaları kolayca indirebiliyorsunuz. Yapmanız gereken tek şey, uygulamanın linkini mobil cihazınızın tarayıcısında açtıktan sonradan, Paylaş butonu yoluyla APK Downloader Extension ile açtırmak. Bu işlemi yaptıktan daha sonra kullanım ekranında “GET” butonuna tıklayarak APK dosyasını indirebiliyorsunuz. APK Downloader Extension uygulamasını her tarayıcıyla kullanabiliyorsunuz.

Uygulamanın çalışabilmesi için Google Play Services’ın yüklü olması gerekiyor. Eğer yüklü değilse, Google Framework ID’nizi girip, oturum açarak istediğiniz uygulamaları zahmetsizce indirebilirsiniz. APK Downloader Extension uygulamasının yalnızca bedava uygulamalarda çalıştığını da hatırlatalım.

sizlere indirecek.com farkıyla sunulmuştur

İNDİR.

10 kez indirildi