Apk Extractor indir

Apk Extractor indir

Lisans
Dil
Dosya Boyutu
Üretici
İşletim Sistemi
Eklenme Tarihi3 hafta önce
Hemen indir ()
9 kez indirildi

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Apk Extractor uygulamasını kullanarak Android cihazlarınızdaki uygulamaların APK dosyalarını elde edebiliyorsunuz.

Apk Extractor uygulaması, Android zeki telefon ve tabletlerinizde bulunan uygulamaların APK yani montaj dosyalarını almak ve kayda geçirmek için kullanabileceğiniz ücretsiz uygulamalar aralarında yer alıyor. Zira zaman içerisinde böylece fazla dilekçe Google Play’den kaldırılıyor ve daha sonra onlara gelmek muhtemel olmuyor. APK dosyasını kenarda tutarak dilediğiniz an bu uygulamaları her yerde kurabiliyor ve kullanmaya devam edebiliyorsunuz.

Uygulamanın oldukça basit ve sade bir arayüzü var. Dolayısıyla daha önce bu nesil işlemler yapmamış olan kullanıcıların bile sorun yaşamadan APK’ları elde etmesi olası. Root yetkisi istememesi doğru başvuru formu için cihazın garantisini bozmaya da gerek kalmıyor.

Apk Extractor Android cihazınızda yer alan sistem uygulamaları da dahil elde etmek üzere bütün uygulamaların APK’larını elde edebiliyor. Bu APK’lar ilk olarak cihazınızın depolama alanına kaydediliyor ama isterseniz oradan alarak bilgisayarınıza kopyalamak ve yedeklemek de mümkün.

Bütün Android sürümleri ve uygulamalar ile düzenli olan Apk Extractor, bu vesile ile öbür sürümlere sahip bütün cihazlarınızda kullanılabiliyor. İsterseniz tek tek isterseniz de toplu olarak APK’ları elde etmenize müsade veren başvuru, bu operasyon esnasında fazla artı sıkıntı da tüketmiyor. Oysa fazla fazla uygulamanın APK’sını almak istediğinizde bir süre beklemeniz gerekeceğini de unutmayın.

Eğer Android mobil cihazınızdaki uygulamaların arşivini saklamak istiyorsanız kuşkusuz göz atmadan geçmemeniz gerektiğini düşünüyorum.

sizlere indirecek.com farkıyla sunulmuştur

İNDİR.

9 kez indirildi