Apower REC Android Ekran görüntüsü Alma

Apower REC Android Ekran görüntüsü Alma

Lisans
Dil
Dosya Boyutu
Üretici
İşletim Sistemi
Eklenme Tarihi7 ay önce
Hemen indir ()
121 kez indirildi

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Apower REC Android Ekran görüntüsü Alma

Android telefonlar için ücretsiz ekran videosu çekme uygulaması

ApowerREC, Android telefon için rootsuz ekran videosu çekme, ekran kaydetme uygulaması. Android telefonunuzda oynadığınız oyunları, görüntülü konuşmalarınızı, canlı yayınlarınızı vs. kaydetmek için kullanabileceğiniz fantastik bir ekran kaydı alma uygulaması. Öteki ekran videosu çekme uygulamalarından farkı; ücretsiz indirilebilir olması, Full HD kalitede sınırsız kayda müsade vermesi.

Bazı Android telefonlar ekran videosu çekme, ekran kaydetme uygulamalarıyla birlikte gelirken, bazı Android telefonlarda ekran kaydı alma uygulaması bulunmuyor. Android platformunda onlarca üçüncü parti ekran videosu çekme uygulaması mevcut fakat ApowerREC gibi rootsuz kullanılabileceğiniz, sınırsız kaydetmeye müsade veren, düşey ve yatay dilediğiniz formatta tescil alabileceğiniz, parmak dokunuşlarını da belirten tam özellikli ve de ücretsiz ekran videosu çekme uygulaması değil veya karşılaşmak zorlama.

ApowerREC Özellikleri:

Ekran videosunu kolayca çekin, çözünürlüğü dilediğinizce ayarlayın. Ekran kaydı alırken telefon hoparlörü/mikrofon üzerinden sesi de kaydedin. Ön kamerayla yüzünüzü, görüntülü sohbetleri, canlı yayınları kaydedin. Oyunları dikey ya da yatay modda kaydedin. Parmak dokunuşlarını da kaydeder. Geri sayımı bekleyin ve kayda başlayın. Kayda başlamadan önce bit oranı ve kare hızını ayarlayın. Filigransız, sınırsız, boyut ya da başka bir sorun yaşamadan ekran kaydedin. Kaydedilen videoları yönetin. Kaydedilen videoları tek dokunuşla kişilerinizle paylaşın veya YouTube, Google Drive’a yükleyin.

İndirİndir

121 kez indirildi