App Backup & Restore indir

App Backup & Restore indir

Lisans
Dil
Dosya Boyutu
Üretici
İşletim Sistemi
Eklenme Tarihi3 hafta önce
Hemen indir ()
10 kez indirildi

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Android cihazlarınızda uygulamaları yedeklemek ve geri yüklemek için kullanabileceğiniz pratik bir dilekçe olan App Backup & Restore, montaj dosyalarını güvende yetişmek isteyenler için birebir.

App Backup & Restore, bedava olarak Android cihazınızda yedekleme ve geri doldurma işlemlerini gerçekleştirmenizi sağlıyor.

Uygulamaların yedeklemelerini SD kartına kaydeden App Backup & Restore, beğenmediğiniz güncellemeler çıktığında uygulamalarınızın eski hallerini kullanmanızı sağlıyor. Bünyesinde barındırdığı fonksiyonlar arasında bir uygulama yöneticisi de mevcut. Bu tatbik yöneticisi bir uçtan bir uca seri ve kolay bir şekilde belleğinizde yer kaplamasını istemediğiniz uygulamaları silebiliyorsunuz. öte taraftan uygulamaları isimlerine, yüklenme tarihlerine ve boyutlarına kadar sıralamanız mümkün.

Benzer programların birçoğunun tersine App Backup & Restore ile çoğu APK dosyasını benzer anda uygulamalara aktarıp sürat kazanabiliyorsunuz. Telefonunuzdaki dosyalar üstünde daha artı kontrolünüz olsun istiyorsanız, bu dilekçe tam da aradığınız şey.

sizlere indirecek.com farkıyla sunulmuştur

İNDİR.

10 kez indirildi