App Cache Cleaner indir

App Cache Cleaner indir

Lisans
Dil
Dosya Boyutu
Üretici
İşletim Sistemi
Eklenme Tarihi1 hafta önce
Hemen indir ()
7 kez indirildi

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

App Cache Cleaner, Android cihazlarınızda kullanabileceğiniz bir asistan uygulamadır.

App Cache Cleaner, Android cihazlarınıza bedava olarak indirip kullanabileceğiniz bir tezgâhtar araç uygulaması. Bildiğiniz gibi Android cihazların en büyük sorunlarından birisi hafızada biriken dosyaların cihazı yavaşlatması.

App Cache Cleaner ise işte bu soruna bir çözüm getiriyor ve tek bir dokunuşla cihazınızda boşu boşuna yer kaplayan dosyaları silerek ayrıca hafızada yer açmanızı sağlıyor hem de cihazınızın daha seri çalışmasını sağlıyor.

Uygulamanın en manâlı özelliği ise bunu otomatik olarak yapması diyebilirim. Düşük zihin sorunu yaşadığınız bir telefonunuz varsa ve kesintisiz sürekli bu cache arıtma işiyle mücâdele etmek zorunda kalıyorsanız bu başvuru çok işinize yarayabilir.

Dilekçe ile tüm hafızadaki fazladan yer kaplayan dosyaları otomatik olarak silebiliyorsunuz. Bu otomatik olarak silme işlemini gerçekleştirmek için belirleyeceğiniz vakit ise iyice sizin özel isteklerinize tabi.

Tatbik 6 dakikadan 7 güne dek öbür aralıklarla hafıza temizliği ayarlama imkanını size tanıyor. Bu Nedenle yaşadığınız soruna tarafından isterseniz on dakikada isterseniz 24 saatte bir otomatik temizleme yapma olanağına sahip oluyorsunuz.

Hem uygulamanın size başkaca belirli bazı uygulamalar için us temizleme, uygulama listesi oluşturarak buna tarafından temizlik yapma, başvuru formu ile ilgili bilgilere erişme gibi özellikleri de sunduğunu belirtelim.

10 milyondan artı indirilmiş olan bu cache arıtma uygulaması ile siz de Android cihazınızdan çok daha artı verim alabilirsiniz. Bu yüzden indirip denemenizi öğüt ediyorum.

sizlere indirecek.com farkıyla sunulmuştur

İNDİR.

7 kez indirildi