App Eater indir

App Eater indir

Lisans
Dil
Dosya Boyutu
Üretici
İşletim Sistemi
Eklenme Tarihi3 hafta önce
Hemen indir ()
13 kez indirildi

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

App Eater, Android telefon ve tabletlerinizden kaldırmak istediğiniz uygulamaları çarçabuk silmenizi karşılayan faydalı ve bedava uygulamalardan bir tanesidir.

App Eater, elverişli anasayfa widgetları ile birlikte gelen bir uygulama silme uygulamasıdır. Eğer mobil cihazlarınıza sık sık yeni uygulamalar indirip yüklüyorsanız ve telefonunuzun süre içerisinde bu uygulamalar yüzündne performans kaybı yaşadığını düşünüyorsanız yapmanız gereken şey temizleme. Ilk Olarak kullanmadığınız uygulamaları anında cihazınızdan silerek performans artışı sağlayabilirsiniz.

Android işletim sistemi yer alan cihazlarda uygulamaları ayarlkar menüsünden kaldırabiliyorsunuz. App Eater bu işlemi daha basit ve hızlı yapmanızı sağlayacak. Ama ilk cümlemde dediğim gibi, bu başvuru özellikle fazla pozitif kullanım indirip yükleyenler için daha yerinde olacaktır.,

Bedava ve reklamsız olması uygulamayı daha elverişli ülkü getiriyor diyebilirim. Widgetlar üzerinden en son yüklenen uygulamaları, en son kullanılan uygulamaları yada en çok kullandığınız uygulamaları anında silebilirsiniz.

Bilgisayarlarımızda silemediğimiz program yada dosyalar için kullandığımız program kaldırma / silme programlarını anımsatan App Eater, mobil cihazınızdaki boşboğaz uygulamaları uyumlu olarak silmenizi sağlar ve böylece cihazınızın hem hafızası daha boş kalır ayrıca de daha fazla performans ile çalışır. Uygulamayı denemek isterseniz Android telefon ve tabletlerinize bedava olarak indirebilirsiniz.

sizlere indirecek.com farkıyla sunulmuştur

İNDİR.

13 kez indirildi